Mikołaje są wśród nas

Grudzień to magiczny czas, gdyż właśnie w tym miesiącu pojawiają się wokół nas Mikołaje, którzy obdarowują podarkami i dobrym słowem.
Mikołajkowy orszak w piątek 12 grudnia zawitał także do naszego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle.  Najpierw odwiedził przedszkolaki, a później uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Jego przybycie wywołało ogromną radość, zwłaszcza, że dzieci otrzymały nie tylko prezenty, lecz mogły również bawić się wspólnie z Mikołajem, Mikołajkami, aniołkami, elfami i diabełkami. Kolorowy korowód wypełnił świetlicę szkolną, a wesoła muzyka rozweselała serca i wywoływała uśmiech na wszystkich twarzach.
To wspaniale, że św. Mikołaj ma tak wielu pomocników, którzy kontynuują jego idee.
W bieżącym roku naśladowcami świętego byli (już nie po raz pierwszy) wolontariusze naszego gimnazjum, którzy przynieśli w prezencie maskotki i słodycze ofiarowane przez uczniów.