Szkolny etap międzywojewódzkiego konkursu ,,Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza”

18 maja odbędą się eliminacje do międzywojewódzkiego konkursu wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Jaśle. Test będzie składał się z dwóch części: historycznej i chemicznej. Zadania z zakresu historii będą dotyczyły życia i działalności Ignacego Łukasiewicza, a chemiczne zakresu chemii organicznej i przetwórstwa ropy naftowej.
Poniżej publikujemy materiały potrzebne do przygotowania się do szkolnego etapu konkursu.
Zgłoszenia przyjmują nauczyciele:  Elżbieta Niedźwiedź, Małgorzata Grotkowskia-Uliasz oraz uczennice klasy 3f: Anna Zając lub Agnieszka Hudyma.
Dodatkowe informacje i szczegółowy regulamin konkursu dostępne są na stronie www.gim2jaslo.edu.pl/konkurs

materiały do konkursu