Międzygimnazjualny Konkurs Języka Angielskiego

„BĄDŹ MODNY – NIE UŻYWAJ PONGLISH!!!!!”
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Organizowany przez uczennice Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle: Kamilę Hap, Wiktorię Furmanek i Małgorzatę Wójcik (opiekun: mgr Patrycja Strzałka-Pykosz – nauczyciel języka angielskiego).
Serdecznie zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich Gimnazjum do uczestnictwa w konkursie organizowanym przez naszą szkołę w ramach realizacji projektu naukowo-badawczego  Jasielskiej Ligi Naukowej z Lotosem.
Konkurs ten ma na celu poszerzenie świadomości językowej uczniów w kwestii wpływu języka angielskiego na język polski.
REGULAMIN KONKURSU:
1.    Konkurs odbędzie się 17 marca 2015 r. o godz. 1000 (wtorek) w budynku     Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi przy ul. Czackiego 2 w Jaśle.
2.    Szkoły gimnazjalne potwierdzą uczestnictwo w konkursie do dnia 13 marca 2015 r.
3.    Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas II i III gimnazjum.
4.    Ze względów organizacyjnych liczba uczestników będzie ograniczona, dlatego też dana szkoła może zgłosić łącznie co najwyżej 10 kandydatów.
5.    Zgłoszenia należy kierować na adres:
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiul: Czackiego 2
38-200 Jasło, tel: (13) 44 636 74lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem „Konkurs języka angielskiego”
6.    Konkurs jest jednoetapowy. Trwa 60 minut.
7.    Konkurs rozpocznie się od prezentacji teorii języka Ponglish. Następnie uczestnicy otrzymają test zawierający 8 zadań:
•    trzy zadania teoretyczne (wykorzystanie wiedzy zdobytej dzięki prezentacji),
•    pięć zadań praktycznych (zadania typu: słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, tłumaczenie zdań, reagowanie językowe).
8.    Po konkursie uczestnicy zobowiązani są do uzupełnienia 5 minutowej ankiety oceniającej pracę organizatorów konkursu. Ankieta jest anonimowa.
9.    W skład komisji konkursowej wchodzą członkowie zespołu badawczego Jasielskiej Ligi Naukowej: Kamila Hap, Wiktoria Furmanek, Małgorzata Wójcik (uczennice) oraz opiekun: mgr Patrycja Strzałka-Pykosz (nauczyciel j. ang.).
10.    Prace uczniów ocenia komisja konkursowa pod nadzorem opiekuna.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:
•    Organizatorzy zobowiązują się do rozstrzygnięcia i podania wyników konkursu do dnia  31 marca 2015 r. Wyniki zostaną przesłane w formie pisemnej do szkół.
•    Nagrodzone zostaną miejsca: I, II, III,
•    Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.