Wyniki 2012/2013

Wyniki konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Ośiwiaty 2012/2013

W bieżącym roku szkolnych uczniowie naszego gimnazjum brali udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Do etapu szkolnego przystąpiło 333 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowało się 61 uczniów - 18 z nich uczestniczyło w etapie wojewódzkim. Nasi gimnazjalisci brali udział również w konkursie tematycznym ,, losy żołnieża i oręża polskiego"

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Maja Piskadło - j. angielski

Kornelia Gierlicka, Magdalena Potrawska - j. niemiecki

Piotr Dunaj - biologia

Anna Dyląg - historia

Agnieszka Radoń - j. polski

Laureaci konursów przedmiotowych zwolnieni są z części egzaminu gimnazjalnego . uzyskują oni w danej części egzaminu maksymalną liczbę punktów.

Finalistami konkursów zostali:

Bizoń Dominik, Buczyński Łukasz, Marek Miśkiewicz, Maciek Kołodziej - geografia

Ilona Tomkowicz - j. angielski

Zofia Kazanecka, Marcin Garbarz, Karolina Stachura , Agnieszka Wójtowicz - historia

Aleksandra Brągiel - j.polski

Zofia Kazanecka, Kamil Reczek - fizyka

Marek Miśkiewicz - ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści konkursów otrzymują preferencyjne punkty do szkoły ponadgimnazjalnej.