Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Wyniki Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'SCIENCE AROUND US' 2016

Wyniki
III Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego
'SCIENCE AROUND US'
dla uczniów szkół podstawowych

                1 marca 2016 roku odbyła się trzecia edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'SCIENCE AROUND US', w którym udział wzięło 90 uczniów z 19 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu opartego na opracowanych wcześniej materiałach z zakresu przyrody w języku angielskim, za który można było uzyskać maksymalnie 44 punkty.

Laureatów i finalistów konkursu wraz z opiekunami zapraszamy na Dzień Otwarty Gimnazjum nr 1 w Jaśle - 15 kwietnia 2016 r. o godz. 1100 na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Laureaci

Miejsce 1.Aleksandra Szeląg - Szkoła Podstawowa w Szebniach (opiekun Mariola Bożek)
Jakub Korczykowski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle (opiekun Katarzyna Kurowska)Marcin Marek - Szkoła Podstawowa w Nowym Gliniku (opiekun Magdalena Zabawa)

Miejsce 2.Jessica Opałka - Szkoła Podstawowa w Zarzeczu (opiekun Teresa Duwer-Trychta)
Zuzanna Banach-Dziura - Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy (opiekun Magdalena Zabawa)
Miłosz Brzeżowski - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle (opiekun Anna Goleń)

Miejsce 3.Oliwia Górniak - Szkoła Podstawowa nr 10 w Jaśle (opiekun Adriana Lepucka)

Miejsce 4.Piotr Czarnecki - Szkoła Podstawowa w Kołaczycach (opiekun Anna Róg)
Aleksandra Marek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle (opiekun Magdalena Rak-Kosiba)
Zuzanna Konik - Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy (opiekun Klaudia Brągiel)
Magdalena Myśliwiec - Szkoła Podstawowa w Dębowcu (opiekun Ewelina Dybaś)
Joanna Bernacka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Ewelina Kamińska-Zawisza)

Miejsce 5. Zuzanna Gomuła - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Barbara Potera-Szpak)
Zuzanna Koszelnik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle (opiekun Magdalena Rak-Kosiba)

Finaliści

Miejsce 6.Wojciech Witalis - Szkoła Podstawowa w Opaciu (opiekun Katarzyna Wierzgacz)
Mikołaj Lignar - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Ewelina Kamińska-Zawisza)

Miejsce 7. Julia Madej - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Ewelina Kamińska-Zawisza)
Aleksandra Lew - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle (opiekun Magdalena Rak-Kosiba)
Kinga Plakut - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Ewelina Kamińska-Zawisza)
Natalia Zabawa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle (opiekun Magdalena Rak-Kosiba)

Miejsce 8. Konrad Sanicki - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Ewelina Kamińska-Zawisza)

Miejsce 9.Wiktoria Górska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle (opiekun Barbara Potera)
Jakub Dąbrowski - Szkoła Podstawowa w Dębowcu (opiekun Ewelina Dybaś)

Miejsce 10.Patrycja Kotulak - Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle (opiekun Aleksandra Baziak)
Jakub Kosiek - Szkoła Podstawowa w Opaciu (opiekun Katarzyna Wierzgacz)

 

Kod ucznia

Liczba punktów

Kod ucznia

Liczba punktów

Kod ucznia

Liczba punktów

SCN01

15,5

SCN31

20,5

SCN64

19

SCN02

15,5

SCN32

21,5

SCN65

39

SCN03

14

SCN33

28

SCN66

27,5

SCN04

41,5

SCN34

40

SCN67

23

SCN05

35,5

SCN36

16

SCN68

35,5

SCN06

35,5

SCN37

36

SCN69

37,5

SCN07

40,5

SCN38

36

SCN70

30,5

SCN08

40

SCN39

35,5

SCN71

37,5

SCN09

40

SCN40

43

SCN72

22

SCN10

32

SCN41

14

SCN73

35,5

SCN11

23,5

SCN43

44

SCN74

20,5

SCN12

26,5

SCN44

37,5

SCN75

31

SCN13

44

SCN45

29,5

SCN76

35

SCN14

38,5

SCN46

19,5

SCN77

37

SCN15

41,5

SCN47

43

SCN78

17,5

SCN16

35,5

SCN48

23

SCN79

37,5

SCN17

43

SCN49

11,5

SCN80

18

SCN18

25,5

SCN50

33

SCN81

42,5

SCN19

41

SCN52

34

SCN82

32

SCN20

40

SCN53

32

SCN83

37,5

SCN21

24

SCN54

39,5

SCN84

34,5

SCN22

36,5

SCN55

38

SCN85

37

SCN23

40,5

SCN56

24,5

SCN86

29

SCN24

31,5

SCN57

39

SCN87

17,5

SCN25

36

SCN58

31,5

SCN88

41

SCN26

28

SCN59

44

SCN89

38

SCN27

38,5

SCN60

35,5

SCN90

30

SCN28

36,5

SCN61

13,5

SCN91

41,5

SCN29

28

SCN62

41,5

SCN92

34,5

SCN30

29,5

SCN63

41,5

SCN93

30

 

 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster