Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Podsumowanie Konkursów Powiatowych 2015

 3 czerwca 2015 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursów Powiatowych. na uroczystość zostali zaproszeni laureaci , finaliści i wyróżnieni w konkursach wraz z opiekunami. Laureaci i finaliści konkursów otrzymują punkty preferencyjne przy rekrutacji do szkół średnich.

galeria zdjęć:

Podsumowanie Konkursów Powiatowych 2015


Laureaci, finaliści i wyróżnieni

XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny

LAUREACI
Kamil Gajewski - Gimnazjum nr 1 w Jaśle - I miejsce
Anna Kalisz-Gimnazjum nr 1 w Jaśle- II miejsce
Anna Zajac-Gimnazjum nr 1 w Jaśle- III miejsce

FINALIŚCI
Joanna Kozik -Gimnazjum nr 1 w Jaśle -  IV miejsce
Olga Błażowska -Gimnazjum nr 1 w Jaśle -  IV miejsce
Dawid Węgrzyniak -Gimnazjum nr 1 w Jaśle -  IV miejsce
Michał Ochwat - Gimnazjum w Warzycach - V miejsce
Mateusz Biesiadowski - Gimnazjum nr 4 w Jaśle

WYRÓŻNIENI
Piotr Owsiak - Gimnazjum w Warzycach
Katarzyna Wójtowicz - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Matylda Kosiek - Gimnazjum w Trzcinicy
Agnieszka Hudyma - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Aleksandra Iwanicka - Gimnazjum w Kołaczycach
Łukasz Dubiel - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Krystian Kurdziel - Gimnazjum w Nowym Żmigrodzie
Michał Maczuga - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Wiktoria Furmanek - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Michał Jakubek - Gimnazjum w Trzcinicy
Henryk Rosół - Gimnazjum w Brzyskach  

VIII Powiatowy Konkurs Geograficzny

 LAUREACI
Agnieszka Hudyma - Gimnazjum nr 1 w Jaśle- I miejsce
Tomasz Mrówka - Gimnazjum nr 1 w Jaśle     - I miejsce
Wiktor Laskowski – Gimnazjum w Brzyskach – I miejsce

Gabriela Hajduk – Gimnazjum w Kołaczycach – II miejsce
Przemysław Żychowski – Gimnazjum nr 1 w Jaśle – II miejsce
Karol Haberek - Gimnazjum nr 1 w Jaśle – II miejsce
Anna Zając - Gimnazjum nr 1 w Jaśle – II miejsce


Kacper Sondej – Gimnazjum nr 1 w Jaśle – III miejsce
Kamil Gajewski – Gimnazjum nr 1 – III miejsce
 
FINALIŚCI

Dominik Zbaraża – Gimnazjum nr 1 w Jaśle – miejsce IV
Paulina Źrebiec – Gimnazjum we Wróblowej – miejsce IV
Dawid Węgrzyniak – Gimnazjum nr 1 – miejsce IV

Natalia Niezgoda – gimnazjum w Brzyskach – miejsce V
Patrycja Woźniak – Gimnazjum we Wróblowej – miejsce V
Paulina Wójcik – Gimnazjum nr 1 – miejsce V

WYRÓŻNIENI

Kacper Opiela – Gimnazjum nr 1
Katarzyna Madejczyk – Gimnazjum we Wróblowej
Daria Brej – Gimnazjum Osobnica
Laura Zbylut – Gimnazjum nr 1
Krzysztof Raś – Gimnazjum w Szebniach
Aleksander Adam _ Gimnazjum nr 1
Emilia Nowak – Gimnazjum w Brzyskach
Kinga Kazimierska – Gimnazjum w Osobnicy

XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzny

LAUREACI
Emilia Jarecka  - Gimnazjum w Trzcinicy – I miejsce

Matylda Kosiek – Gimnazjum w Trzcinicy – II miejsce
Przemysław Żychowski – Gimnazjum nr 1 w Jaśle – II miejsce

Iwona Bracik – Gimnazjum nr 1 w Jaśle – III miejsce
Aleksandra Jarecka – Gimnazjum w Trzcinicy – III miejsce

FINALIŚCI

Franciszek Koszelnik – Gimnazjum nr 4 – IV miejsce
Gabriela Dachowska – Gimnazjum w Skołyszynie – IV miejsce

Aleksandra Węgrzyn – Gimnazjum w Brzyskach – V miejsce

WYRÓŻNIENI

Rafał Wojdyła – Gimnazjum w Brzyskach
Tomasz Mrówka – Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Justyna Pykosz- Gimnazjum w Dębowcu
Natalia Wietecha – Gimnazjum w Dębowcu

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster