Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Wyniki
IX
Powiatowego Konkursu Przyrodniczego
dla uczniów szkół podstawowych

28 marca 2017 roku odbyła się dziewiąta już edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego, w którym udział wzięło 38 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu jasielskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu opartego na zagadnieniach z zakresu przyrody, za który można było uzyskać maksymalnie 70 punktów.

Laureatów i finalistów oraz wyróżnionych uczniów wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy na Dzień Otwarty - 8 kwietnia 2017 r. o godz. 1100 na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Laureaci

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Miejsce 1

Bracik Szymon

Bożena Majkut - Bochnia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Miejsce 2

Fila Magdalena

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 3

Dykas Julia

Zofia Czubik

ZSM nr 5 (Szkoła Podstawowa nr 8) w Jaśle

Miejsce 3

Wątor Aleksandra

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Miejsce 4

Giża Zuzanna

Magdalena Nawrot

ZSM nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 6) w Jaśle

Miejsce 5

Stygar Natalia

Edyta Gotfryd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Finaliści

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Miejsce 6

Szeląg Aleksandra

Teresa Warzecha

ZS w Szebniach

Miejsce 7

Rup Bartosz

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 8

Hycnar Aleksander

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 9

Wachowicz Sandra

Bogusława Kaleta

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Miejsce 10

Formanek Weronika

Bożena Majkut - Bochnia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Wyróżnienia

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Pikulik Wiktor

Edyta Gotfryd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Gajewski Dominik

Agata Żebracka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

Adamska Maria

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Grzesiak Wiktoria

Magdalena Zabawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Giebułtowska Karolina

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Wójtowicz Martyna

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Kuchta Klaudia

Magdalena Nawrot

ZSM nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 6) w Jaśle

Pętlak Filip

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Konik Zuzanna

Edyta Gotfryd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Wesecka Weronika

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Brączyk Paweł

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Kluszczyk Mateusz

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Jarecka Oliwia

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Bania Patrycja

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Przewoźnik Hubert

Lech Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KP 01

53,5

KP 14

25

KP 27

51,5

KP 43

50,5

KP 02

49

KP 15

33,5

KP 29

48,5

KP 44

46

KP 03

38

KP 16

38,5

KP 30

23,5

KP 45

44

KP 04

52

KP 17

44

KP 32

59,5

KP 46

22,5

KP 05

26,5

KP 19

43

KP 34

43,5

KP 47

34

KP 06

54,5

KP 21

33,5

KP 36

49

KP 07

64,5

KP 22

42

KP 37

31

KP 08

37

KP 23

53

KP 38

28

KP 10

45,5

KP 24

59,5

KP 40

46

KP 12

55,5

KP 25

65

KP 41

55

KP 13

42

KP 26

40

KP 42

43,5


 

 

Wyniki XI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

W dniu 29 marca 2017 roku w Gimnazjum nr 1 im Św. Jadwigi Królowej w Jaśle odbył się XI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. Wzięło w nim udział 30 uczniów z 8 szkół podstawowych powiatu jasielskiego. Laureatami zostali:

  1. Aleksandra Szeląg SP Szebnie

  2. Kinga Plakut SP nr4

  3. Aleksander Hycnar SP nr 4

  4. Mateusz Kluszczyk SP nr 2

  5. Miłosz Brzezowski SP nr 11

Wyróżnienia otrzymali:

  1. Maciej Madejczyk SP Jareniówka

  2. Damian Sowa SP nr 8

  3. Anna Rzepa SP Jareniówka

  4. Wiktoria Gustek SP Brzyska

  5. Kacper Bator SP nr 4

Wszystkich laureatów i wyróżnionych uczestników III Powiatowego konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych wraz z rodzicami i nauczycielami języka angielskiego serdecznie zapraszamy na rozdanie nagród i dyplomów, które odbędzie się podczas 8 kwietnia (sobota) o godzinie 1100 w Auli naszego gimnazjum.

Wszystkie wyniki:

Miejsce

Kod Ucznia

Punkty

1.

SPJA 04

61,5

2.

SPJA 05

55,5

3.

SPJA 09

54

4.

SPJA 13

52,5

5.

SPJA 24

52

6.

SPJA 27

51,5

7.

SPJA 36

50

8.

SPJA 10

49

9.

SPJA 01

47,5

10.

SPJA 14

46,5

11.

SPJA 34

45,5

12.

SPJA 19

43

13.

SPJA 18

41

14.

SPJA 29

40,5

15.

SPJA 02

39

16.

SPJA 30

38,5

17.

SPJA 28

38,5

18.

SPJA 22

38,5

19.

SPJA 08

38

20.

SPJA 15

37

21.

SPJA 17

37

22.

SPJA 20

36,5

23.

SPJA 26

35,5

24.

SPJA 06

35,5

25.

SPJA25

34,5

26.

SPJA 03

30

27.

SPJA 27

29,5

28.

SPJA 23

27,5

29.

SPJA 11

26,5

30.

SPJA 33

25


 

 


 
Drukuj

Wyniki Powiatowego Konkursu Mitologicznego 2017


30  marca 2017 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Powiatowego Konkursu Mitologicznego dla uczniów Szkół Podstawowych. W rywalizacji wzięło udział 14 dwuosobowych drużyn wyłonionych spośród uczniów klas V i VI. 
Po podliczeniu punktów zdobytych w trzech etapach konkursu wyniki przedstawiają się w następujący sposób: 
Laureaci:
I miejsce - SP nr 4 w Jaśle – drużyna w składzie : Zuzanna Bernacka i Łucja Postek – I etap: 18 p.  II etap-48,5 p. ,łącznie 66,5 p.
II miejsce – SP w Dębowcu- drużyna :Emilia Hołda i Patrycja Zoła    – I etap: 23 p., II etap- 42 p. , łącznie 65 p.  
III miejsce - Zespół Szkół w Krempnej – drużyna w składzie : Emilia Frankiewicz i Magdalena Pelczar   –   I etap: 16,5 p., II etap- 43,5 p. , łącznie – 60  p. 

Pozostałe drużyny: Wyniki szczegółowe po II etapie( test):
SP nr 7  w Jaśle – 40,5 p. Mateusz S.-9 p. Dominik G. -16 p.
SP nr 8 w Jaśle – 51,5 p. Natalia S. -15 p. Aleksander Dz. -18p.
SP nr 11 w Jaśle – 58 p. Miłosz B. -16,5p. Julia M -21p.
SP nr 6 w Jaśle- 56,5 p. Klaudia K. -14,5p. Zuzanna G. -20p.

SP nr 12 w Jaśle-58 p. Aleksandra B. -19p. Jagoda R. -18p.

SP Błażkowa- 51,5 p. Ewa Ż. -18,5p. Angelika W. -12p.

SP w Nowym Żmigrodzie -58 p. Julia D. -18p. Mateusz M. -19p.

SP w Łubnie Szlacheckim- 49 p. Marlena S. -23,5p. Patrycja Z. -21,5p.

SP w Krajowicach -40,5 p. Jakub G. -6,5p. Krzysztof L. -20p.

SP w Szebniach- 50,5 p. Aleksandra Sz. -17,5p. Dominika G. -13,5p.

SP w Kołaczycach -37,5 p. Jakub W. -8p. Piotr G. -18,5p.

Równolegle do konkursu wiedzy mitologicznej odbył się konkurs plastyczny zatytułowany: „Bogowie i bohaterowie greccy. Ich życie i przygody”. Nagrodzeni zostali w nim:


I m. –– SP w Błażkowej -Wiktoria Dębiak

II m. –– SP 6 -Kinga Maksym
III m. –– SP w Dębowcu -Patrycja Zoła
Wyróżnienia otrzymują natomiast:– SP w Krajowicach - Karol Wolak,
SP nr 11 Julia Mamroł


Serdecznie gratulujemy !
Laureatów i wyróżnionych w obu konkursach wraz z ich rodzicami/ opiekunami zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się podczas Dnia Otwartego Gimnazjum nr 1 w Jaśle sobota 8 kwietnia 2016 r. o godz. 11.00.


 

 

 

Rekolekcje Szkolne 
w Gimnazjum nr 1  w Jaśle

ŚRODA – 05.04.2017.

8:00 – 9:30 nauka rekolekcyjna

w kościele dla klas III i II a, b, c, d

10:00 – 11:30 nauka rekolekcyjna w kościele

dla klas II e, f, g, h i klas I

 

CZWARTEK – 06.04.2017.

8:30 – 10:15  koncert w szkole dla klas I, II e, f, g, h

10:45 – 12:15 koncert w szkole dla klas II a, b, c, d i klas III

 

PIĄTEK – 07.04.2017.

8:30 – 9:15 przygotowanie do spowiedzi i możliwość spowiedzi w kościele dla wszystkich

9:15 – 10:15 Msza św. na zakończenie rekolekcji szkolnych w kościele dla wszystkich

 


 

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster