Gimnazjum nr 1 w Jaśle


Badanie wyników nauczania dla uczniów klas I i II odbędzie się:

18 maja 2017r. (czwartek) - godz. 8.00 – 9.00

kl. I – j.polski

kl. II- j. angielski

19 maja 2017r. (piątek) - godz. 8.00 – 9.00

kl. I – matematyka

kl. II- WOS

Planowe zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.05

18,19 maja 2017r. ( czwartek i piątek):

kl. 1a – s.63 kl. 2a – s. 66

kl. 1b – s. 55 kl. 2b – s. 53

kl. 1c – s. 56 kl. 2c – s. 48

kl. 1d – s. 40 kl. 2d –s. 49

kl. 1e – s. 39 kl. 2e – s. 52

kl. 1f – s. 19 kl. 2f - s. 54

kl. 1g – s. 34 kl. 2g – s.20

kl. 1h – s. 51 kl. 2h – s. 65



 

XVIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny – Czyste Środowisko-Czysta Gleba a selektywna zbiórka odpadów

Zagadnienia

Symbole ekologiczne

Znaki ekologiczne



 

 

Wyniki
IV
Powiatowego
Konkursu Języka Angielskiego
'SCIENCE AROUND US'
dla uczniów szkół podstawowych

30 marca 2017 roku odbyła się czwarta edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'SCIENCE AROUND US', w którym udział wzięło 87 uczniów z 14 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu opartego na opracowanych wcześniej materiałach z zakresu przyrody w języku angielskim, za który można było uzyskać maksymalnie 50 punktów.

Laureatów i finalistów konkursu oraz uczniów wyróżnionych wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy na Dzień Otwarty - 8 kwietnia 2017 r. o godz. 1100 na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Laureaci

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Miejsce 1

Szeląg Aleskandra

Mariola Bożek

ZS w Szebniach

Miejsce 2

Korczykowski Jakub

Katarzyna Kurowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle

Miejsce 3

Formanek Weronika

Magdalena Zabawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Miejsce 4

Fila Magdalena

Barbara Potera - Szpak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 5

Sokołowski Kacper

Teresa Duwer - Trychta

Szkoła Podstawowa w Zarzeczu

Miejsce 5

Litwicki Mikołaj

Agnieszka Lignar

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Finaliści

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Miejsce 6

Kosiek Dawid

Katarzyna Wierzgacz

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Miejsce 7

Opałka Adrian

Teresa Duwer - Trychta

Szkoła Podstawowa w Zarzeczu

Miejsce 8

Górniak Oliwia

Adriana Lepucka

ZSM nr 6 (Szkoła Podstawowa nr 10) w Jaśle

Miejsce 9

Jajko Karolina

Barbara Drechny

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Miejsce 9

Szpak Joanna

Ewelina Kamińska - Zawisza

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 10

Bracik Szymon

Magdalena Zabawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Miejsce 10

Brączyk Igor

Anna Piotrowska-Piszczek

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 10

Gajda Dominika

Mariola Bożek

ZS w Szebniach

Wyróżnienia

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Górska Wiktoria

Barbara Potera - Szpak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Juszczyk Dominika

Adriana Lepucka

ZSM nr 6 (Szkoła Podstawowa nr 10) w Jaśle

Dąbrowska Kamila

Teresa Duwer - Trychta

Szkoła Podstawowa w Zarzeczu

Jarosz Arkadiusz

Barbara Drechny

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Berkowicz Monika

Katarzyna Wierzgacz

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Stój Oliwia

Ewelina Kamińska - Zawisza

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Gajewski Dominik

Anita Długosz

Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

Plakut Kinga

Ewelina Kamińska - Zawisza

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Grzesiak Wiktoria

Magdalena Zabawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Knapik Wojciech

Agnieszka Zabawa

ZS w Osobnicy

Machowska Patrycja

Teresa Duwer - Trychta

Szkoła Podstawowa w Dębowcu

Mucha Oliwia

Barbara Drechny

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Gondek Dominika

Teresa Duwer - Trychta

Szkoła Podstawowa w Dębowcu

Łącki Marcel

Ewelina Kamińska - Zawisza

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Szpak Michał

Ewelina Kamińska - Zawisza

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Osika Aleksandra

Magdalena Zabawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Konik Zuzanna

Kamila Kmiotek

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Hombesch Olga

Barbara Drechny

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

SCN01

43

SCN24

14

SCN47

49

SCN70

9

SCN02

48

SCN25

26

SCN48

20,5

SCN71

17

SCN04

16,5

SCN26

42

SCN49

20,5

SCN72

28,5

SCN05

26

SCN27

33

SCN50

20

SCN73

9

SCN06

39

SCN28

20,5

SCN51

28

SCN74

32,5

SCN07

38,5

SCN29

20,5

SCN52

31

SCN75

11,5

SCN08

33,5

SCN30

17,5

SCN53

29

SCN76

15,5

SCN09

25

SCN31

14,5

SCN54

28

SCN77

38

SCN10

31,5

SCN32

12,5

SCN55

31

SCN78

35,5

SCN11

17,5

SCN33

22,5

SCN56

32,5

SCN79

13,5

SCN12

21,5

SCN34

22

SCN57

44,5

SCN80

25

SCN13

31

SCN35

43,5

SCN58

10,5

SCN81

19

SCN14

25

SCN36

31,5

SCN59

35,5

SCN82

43

SCN15

30

SCN37

22,5

SCN60

14

SCN83

23,5

SCN16

24

SCN38

35

SCN61

19,5

SCN84

30,5

SCN17

33

SCN39

28

SCN62

16

SCN85

13,5

SCN18

17

SCN40

17

SCN63

30

SCN86

38

SCN19

32

SCN41

19,5

SCN65

16

SCN87

32,5

SCN20

21,5

SCN42

24

SCN66

11

SCN88

21

SCN21

28

SCN43

32,5

SCN67

15

SCN89

11

SCN22

10,5

SCN45

33

SCN68

35,5

SCN90

20

SCN23

9

SCN46

23,5

SCN69

12,5


 

 

Wyniki
IX
Powiatowego Konkursu Przyrodniczego
dla uczniów szkół podstawowych

28 marca 2017 roku odbyła się dziewiąta już edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego, w którym udział wzięło 38 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu jasielskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu opartego na zagadnieniach z zakresu przyrody, za który można było uzyskać maksymalnie 70 punktów.

Laureatów i finalistów oraz wyróżnionych uczniów wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy na Dzień Otwarty - 8 kwietnia 2017 r. o godz. 1100 na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Laureaci

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Miejsce 1

Bracik Szymon

Bożena Majkut - Bochnia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Miejsce 2

Fila Magdalena

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 3

Dykas Julia

Zofia Czubik

ZSM nr 5 (Szkoła Podstawowa nr 8) w Jaśle

Miejsce 3

Wątor Aleksandra

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Miejsce 4

Giża Zuzanna

Magdalena Nawrot

ZSM nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 6) w Jaśle

Miejsce 5

Stygar Natalia

Edyta Gotfryd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Finaliści

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Miejsce 6

Szeląg Aleksandra

Teresa Warzecha

ZS w Szebniach

Miejsce 7

Rup Bartosz

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 8

Hycnar Aleksander

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Miejsce 9

Wachowicz Sandra

Bogusława Kaleta

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Miejsce 10

Formanek Weronika

Bożena Majkut - Bochnia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Wyróżnienia

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Szkoła podstawowa

Pikulik Wiktor

Edyta Gotfryd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Gajewski Dominik

Agata Żebracka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

Adamska Maria

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Grzesiak Wiktoria

Magdalena Zabawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Giebułtowska Karolina

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Wójtowicz Martyna

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Kuchta Klaudia

Magdalena Nawrot

ZSM nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 6) w Jaśle

Pętlak Filip

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Konik Zuzanna

Edyta Gotfryd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Wesecka Weronika

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Brączyk Paweł

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Kluszczyk Mateusz

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Jarecka Oliwia

Lucyna Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

Bania Patrycja

Edyta Gogola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Przewoźnik Hubert

Lech Polak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KOD

WYNIK

KP 01

53,5

KP 14

25

KP 27

51,5

KP 43

50,5

KP 02

49

KP 15

33,5

KP 29

48,5

KP 44

46

KP 03

38

KP 16

38,5

KP 30

23,5

KP 45

44

KP 04

52

KP 17

44

KP 32

59,5

KP 46

22,5

KP 05

26,5

KP 19

43

KP 34

43,5

KP 47

34

KP 06

54,5

KP 21

33,5

KP 36

49

KP 07

64,5

KP 22

42

KP 37

31

KP 08

37

KP 23

53

KP 38

28

KP 10

45,5

KP 24

59,5

KP 40

46

KP 12

55,5

KP 25

65

KP 41

55

KP 13

42

KP 26

40

KP 42

43,5


 

 

Wyniki XI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

W dniu 29 marca 2017 roku w Gimnazjum nr 1 im Św. Jadwigi Królowej w Jaśle odbył się XI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. Wzięło w nim udział 30 uczniów z 8 szkół podstawowych powiatu jasielskiego. Laureatami zostali:

  1. Aleksandra Szeląg SP Szebnie

  2. Kinga Plakut SP nr4

  3. Aleksander Hycnar SP nr 4

  4. Mateusz Kluszczyk SP nr 2

  5. Miłosz Brzezowski SP nr 11

Wyróżnienia otrzymali:

  1. Maciej Madejczyk SP Jareniówka

  2. Damian Sowa SP nr 8

  3. Anna Rzepa SP Jareniówka

  4. Wiktoria Gustek SP Brzyska

  5. Kacper Bator SP nr 4

Wszystkich laureatów i wyróżnionych uczestników III Powiatowego konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych wraz z rodzicami i nauczycielami języka angielskiego serdecznie zapraszamy na rozdanie nagród i dyplomów, które odbędzie się podczas 8 kwietnia (sobota) o godzinie 1100 w Auli naszego gimnazjum.

Wszystkie wyniki:

Miejsce

Kod Ucznia

Punkty

1.

SPJA 04

61,5

2.

SPJA 05

55,5

3.

SPJA 09

54

4.

SPJA 13

52,5

5.

SPJA 24

52

6.

SPJA 27

51,5

7.

SPJA 36

50

8.

SPJA 10

49

9.

SPJA 01

47,5

10.

SPJA 14

46,5

11.

SPJA 34

45,5

12.

SPJA 19

43

13.

SPJA 18

41

14.

SPJA 29

40,5

15.

SPJA 02

39

16.

SPJA 30

38,5

17.

SPJA 28

38,5

18.

SPJA 22

38,5

19.

SPJA 08

38

20.

SPJA 15

37

21.

SPJA 17

37

22.

SPJA 20

36,5

23.

SPJA 26

35,5

24.

SPJA 06

35,5

25.

SPJA25

34,5

26.

SPJA 03

30

27.

SPJA 27

29,5

28.

SPJA 23

27,5

29.

SPJA 11

26,5

30.

SPJA 33

25


 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster