Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Szkolne mistrzostwa w siatkówce

Tradycyjnie  w naszym gimnazjum na początku roku szkolnego odbywają się Mistrzostwa Gimnazjum ?TRÓJEK? siatkarskich kl.I. dziewcząt i chłopców. Celem  tych turniejów jest popularyzacja siatkówki, integracja młodzieży klas pierwszych, dobra zabawa i współzawodnictwo w dyscyplinie , która jest jedną z wiodących w naszej szkole. Sportowa atmosfera towarzyszyła wszystkim meczom, a duże umiejętności uczestników pozwalają mieć nadzieję, że w przyszłości uczennice i uczniowie tych klas będą stanowili ?mocne? reprezentacje gimnazjum w turniejach i zawodach siatkarskich. Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali dyplomy i słodycze .Duże podziękowania należą się  uczestnikom i sędziom  zawodów.

 


 

 

 

Mistrzostwa Gimnazjum kl .I.  w siatkówce dziewcząt  ?TRÓJKI?

                                 Eliminacje-15.IX.2009  wtorek   godz.14.15


GRUPA    A                                               GRUPA    B                                    GRUPA    C

1. B2                                                          1.B1                                               1.A

2.C                                                             2.E2                                               2.E1

3. H1                                                          3. D                                               3.H2

MECZE:                                               MECZE:                                            MECZE:

   B2:C    0:2                                     B1:E2   2:0                                     A:E1     2:1

  C:H1    2:0                                      E2:D    0:2                                      E1:H2   2:0

  B2:H1  2:0                                      B1:D    0:2                                      A:H2     2:0

Wyniki eliminacji:

       A                                                            B                                                        C

I - C                                                         I- D                                               I- A

II- B2                                                     II- B1                                             II- E1

III-H1                                                      III- E2                                            III- H2

Awans  do finału zdobyły  I i II miejsca z każdej grupy.

                                  FINAŁ ? 18.IX.2009 piątek godz.14.15

 GRUPA  A                                         GRUPA  B

 1. C                                                    1. B2

 2. B2                                                  2.  D

 3. A                                                    3. E1

MECZE:                                            MECZE:

   C:B1    2:0                                       B2:D    0:2

   B1:A    2:1                                       D:E1    2:0

   C:A      2:1                                       B2:E1  2:0

MIEJSCE:                                    MIEJSCE:                                         

I-  C                                         I-   D                                                 

II- B1                                       II-  B2

III- A                                        III- E1

Mecz o V miejsce:                  Mecz o III miejsce                  Mecz o I miejsce

A : E1       2:0                            B1 : B2     0:2                          C : D   2:0

                        Końcowe wyniki:

                            MIEJSCE: 

 I - 1 C    Midura, Fijałkiewicz, Leśniak

II ? 1 D   Macek, Biernacka, Kużniarska, Stępień

III- 1 B2  Żychowska, Bujak, Dąbkowska

IV- 1 B1 Belniak, Garstka, Szewczyk

V ? 1 A  Hobrów, Placek, Michnal, Trznadel

VI- 1 E1 Mistachowicz, Głowacka, Ciupek

VII-IX  1 H1, 1 E2, 1 H2

                   

              Mistrzostwa Gimnazjum kl.I  w siatkówce chłopców ?TRÓJKI?

                                   Eliminacje 18.IX.2009 godz.14.15

GRUPA  A                                                         GRUPA   B

1.  A                                                                 1. C1

2.  C2                                                               2. D

3.  E                                                                 3. F

4.  G                                                                4. H

MECZE:                                                          MECZE:

A:C2   2:1                                                         C1:D    1:2

E:G    1:2                                                          F:H      1:2

A:E     0:2                                                         C1:F     2:0

C2:G   0:2                                                         D:H      0:2

A:G     2:1                                                         C1:H    2:1

C2:E   1:2                                                          D:F     2:0

MIEJSCE:                                                      MIEJSCE:

I-   G                                                             I-  C1, H

II-  E                                                             III- D

III-  A                                                            IV- F

IV- C2

Awans do finału zdobyło I, II i III miejsce z grupy

                              

                         FINAŁ - 25.IX.2009 piątek godz.14.15

GRUPA  A                                        GRUPA   B

1.      G                                            1.  C1

2.      H                                            2.   E

3.      A                                            3.   D

MECZE:                                            MECZE:

G:H    2:0                                           C1:E    1:2

H:A    2:1                                            E:D      2:0

G:A    2:!                                            C1:D    2:0

MIEJSCE:                                         MIEJSCE:

I ? G                                                 I - E

II ? H                                                II ? C1

III ? A                                               III ? D

Mecz o V miejsce:                          Mecz o III miejsce:                    Mecz o I miejsce:

A -  D     2:0                                      H ? C1   2:1                                G ? E     2:0

                     Wyniki końcowe:

                          MIEJSCE:     

I ? 1 G    Maciejowski, Boczkowski, Matysik

II ? 1 E   Topolski, Wajda, Śmietana

III - 1 C1  Trzop, Szajna, Zięba

IV ? 1 H   Jaworski, Gaweł, Lechowski

V -  1 A    Niemczyński, Romanek, Źrebiec, Lechowski

VI ? 1 D   Michnal, Romankiewicz, Bućko, Nguyen Quang

VII,VIII -  1 C1, 1 F

 

 

 

 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster