Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Osiągnięcia sportowe Gimnazjum nr 1

KOSZYKÓWKA

2014/2015

IV miejsce – rejonowa gimnazjada chłopców

2013/2014

III miejsce – rejonowa gimnazjada w koszykówce chłopców

2012/2013

III miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

2010/2011

II miejsce – zawody rejonowe „Orlik Basketmania” chłopców

I miejsce – zawody rejonowe  „Orlik Basketmania” dziewcząt

V miejsce – finał wojewódzki –  „Orlik Basketmania” dziewcząt

2009/2010

I miejsce – II Jasielski Festiwal Koszykówki Chłopców

II miejsce – Policyjny Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej chłopców

III miejsce -  Festiwal koszykówki chłopców

2008/2009

II miejsce – Festiwal Koszykówki Dziewcząt

I miejsce – Festiwal Koszykówki Chłopców

2007/2008

II miejsce – zawody rejonowe chłopców

III miejsce – półfinał wojewódzki chłopców

2006/2007

VI miejsce – wojewódzka gimnazja da chłopców

 

GIMNASTYKA

2013/2014

XIII miejsce – finał wojewódzki w gimnastyce dziewcząt

2011/2012

VI miejsce  – finał wojewódzki w gimnastyce dziewcząt

2010/2011

XII miejsce – finał wojewódzki w gimnastyce dziewcząt

 

 

SZACHY

2014/2015

IV miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

2013/2014

IV miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

2012/2013

V miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

2011/2012

II miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

XII miejsce  - wojewódzka gimnazjada w szachach drużynowych

2010/2012

II miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

X miejsce – finał wojewódzki gimnazjady  w szachach drużynowych

2009/2010

II miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

V miejsce – finał wojewódzki gimnazjady w szachach drużynowych

III miejsce – turniej Papieża Leona XIII

2008/2009

I miejsce – rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

V miejsce – finał wojewódzki  gimnazjady w szachach drużynowych

2007/2008

I miejsce– rejonowa gimnazja da w szachach drużynowych

II miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

XII miejsce – Mistrzostwa Polski w szachach drużynowych

III miejsce – Turniej Papieża Leona XIII

2006/2007

IV miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

I miejsce - Turniej Papieża Leona XIII

2005/2006

I miejsce - Turniej Papieża Leona XIII

I miejsce– rejonowa gimnazja da w szachach drużynowych

I miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

VIII miejsce – Mistrzostwa Polski w szachach drużynowych

IV miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach drużynowych

2004/2005

I miejsce– rejonowa gimnazjada w szachach drużynowych

I miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

XX miejsce – Mistrzostwa Polski w szachach drużynowych

2003/2004

I miejsce– rejonowa gimnazja da w szachach drużynowych

I miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

XI miejsce – Mistrzostwa Polski w szachach drużynowych

I miejsce - Turniej Papieża Leona XIII

2002/2003

I miejsce– rejonowa gimnazja da w szachach drużynowych

IV miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

2001/2000

I miejsce– rejonowa gimnazja da w szachach drużynowych

II miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

XI miejsce – Mistrzostwa Polski w szachach drużynowych

2002/2001

I miejsce– rejonowa gimnazja da w szachach drużynowych

I miejsce – finał wojewódzki w gimnazjadzie w szachach drużynowych

VI miejsce – Mistrzostwa Polski w szachach drużynowych

 

PŁYWANIE

2013/2014

II miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady w stylu klasycznym 50m dziewcząt

III miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady w stylu dowolnym 50m dziewcząt

IV miejsce - półfinał wojewódzki gimnazjady w sztafecie w stylu dowolnym 6x50m

VI miejsce finał wojewódzki gimnazjady w stylu klasycznym 50m dziewcząt

X miejsce - finał wojewódzki gimnazjady w stylu klasycznym 50m dziewcząt

XII miejsce – finał wojewódzki gimnazjady w sztafecie 6x50m stylem dowolnym dziewcząt

2005/2006

II miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady w sztafecie 10x25m  dziewcząt i chłopców

X miejsce – finał wojewódzki gimnazjady w sztafecie 10x25m  dziewcząt i chłopców

2004/2005

II miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt i chłopców

V miejsce -  finał wojewódzki gimnazjady w stylu klasycznym 50m dziewcząt

2003/2004

I miejsce – drużynowo półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt i chłopców

III miejsce – półfinał wojewódzki indywidualnie w stylu dowolnym

III miejsce – półfinał wojewódzki indywidualnie w stylu klasycznym

III miejsce – półfinał wojewódzki w drużynowej gimnazjadzie chłopców

V miejsce - półfinał wojewódzki w drużynowej gimnazjadzie dziewcząt

 

PIŁKA NOŻNA

2014/2015

I miejsce – finał wojewódzki w turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska dziewcząt

XI miejsce – finał ogólnopolski w turnieju Orlika o Puchar Premiera RP dziewcząt

2013/2014

II miejsce – ogólnopolski turniej piłkarski dziewcząt Coca-cola Cup – eliminacje wojewódzkie

I miejsce – ogólnopolski turniej piłkarski dziewcząt Coca-cola Cup – eliminacje wojewódzkie

II miejsce – eliminacje wojewódzkie dziewczęta

2012/2013

II miejsce  – ogólnopolski turniej piłkarski dziewcząt Coca-cola Cup

I miejsce - ogólnopolski turniej piłkarski dziewcząt Coca-cola Cup – eliminacje wojewódzkie

V – VIII miejsce – finał wojewódzki o Puchar Donalda Tuska

II miejsce – ogólnopolski turniej chłopców Coca-cola Cup

2011/3010

I miejsce  – ogólnopolski turniej piłkarski dziewcząt Coca-cola Cup – eliminacje wojewódzkie

V miejsce – półfinał wojewódzki dziewcząt Coca-cola Cup

II miejsce – turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców – eliminacje wojewódzkie

I miejsce – Zielona ścieżka gimnazjalisty

2010/2011

III miejsce – turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dziewcząt – eliminacje wojewódzkie

I miejsce – wiosenny turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Jasła dziewcząt

V miejsce – finał Coca-cola Cup dziewcząt

I miejsce – turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców – eliminacje wojewódzkie

III miejsce – turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców – eliminacje krajowe

II miejsce - wiosenny turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Jasła chłopców

I miejsce – międzynarodowy turniej piłkarski chłopców we Włoszech

I miejsce – zielona ścieżka gimnazjalisty

II miejsce – I etap eliminacji do finału wojewódzkiego Coca-cola Cup

2009/2010

I miejsce – II etap eliminacji do finału wojewódzkiego Coca-cola Cup chłopców

IX miejsce – finał wojewódzki Coca-cola Cup chłopców

2004/2005

III miejsce – finał wojewódzki Coca-cola Cup

II miejsce – ogólnopolski turniej piłkarski chłopców

 

PIŁKA SIATKOWA

2013/2014

I miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

II miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

II miejsce – powiatowy turniej „Na powitanie wiosny”  w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce – rejonowa gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

I miejsce – powiatowy turniej siatkówki „Majówka z siatkówką” chłopców

2012/2013

III miejsce – noworoczny turniej piłki siatkowej dziewcząt

I miejsce – turniej towarzyski w piłce siatkowej chłopców

III miejsce – rejonowa gimnazjada chłopców

2011/2012

I miejsce – V Jasielski Festiwal Piłki Siatkowej Dziewcząt

I miejsce – V Jasielski Festiwal Piłki Siatkowej Chłopców

I miejsce – III turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Publicznego Gimnazjum w Dębowcu

I miejsce – Mikołajkowy turniej piłki siatkowej dziewcząt

II miejsce – Wiosenny turniej piłki siatkowej dziewcząt

 I miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki w gimnazjadzie dziewcząt

III miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

2010/2011

I miejsce  - rejonowa gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

I miejsce – II Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec chłopców

I miejsce – Turniej o  Puchar Gminy Nowy Żmigród chłopców

II miejsce – IV Jasielski Festiwal siatkówki chłopców klas I

I miejsce – towarzyski turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora IILO

I miejsce – Turniej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Dębowiec

I miejsce – rejonowa gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

II miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

2009/2010

I miejsce – powiatowy turniej piłki  siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Dębowcu

I miejsce - powiatowy turniej piłki  siatkowej chłopców o Puchar Gimnazjum w Cieklinie

I miejsce - powiatowy turniej piłki  siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Dębowcu

I miejsce – III Jasielski Festiwal piłki siatkowej dziewcząt

I miejsce – rejonowa gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce - finał wojewódzki gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce - III Jasielski Festiwal piłki siatkowej chłopców

I miejsce – rejonowa gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

I miejsce – półfinał gimnazjady w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce - finał wojewódzki gimnazjady w piłce siatkowej chłopców

2008/2009

I miejsce – Jasielska Gala Piłki Siatkowej Dziewcząt

I miejsce – Jasielska Gala Piłki Siatkowej Chłopców

I miejsce  - powiatowy turniej piłki  siatkowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy w Dębowcu

II miejsce – Turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Jasła

I miejsce – II Jasielski Festiwal Siatkówki dziewcząt

II miejsce – Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 4

VII miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

III miejsce – rejonowa gimnazjada chłopców

I miejsce – II Jasielski Festiwal Piłki siatkowej chłopców

III miejsce – O Puchar Gminy Dębowiec chłopców

III miejsce – o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 Chłopców

III miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

2007/2008

II miejsce – rejonowa gimnazjada chłopców

III miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady w piłce siatkowej chłopców

II miejsce – o Puchar Burmistrza Miasta Jasła Chłopców

II miejsce – Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec chłopców

II miejsce – Mikołajkowy turniej w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce – I Jasielski Festiwal Siatkówki dziewcząt 

 I miejsce – I Jasielski Festiwal Siatkówki chłopców

2006/2007

I miejsce – Towarzyski turniej świąteczny dziewcząt w Dębowcu

I miejsce – Turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 w Jaśle

I miejsce – Świąteczny turniej piłki siatkowej chłopców

V miejsce – Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec chłopców

II miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady chłopców

III miejsce – Finał wojewódzki gimnazjady chłopców

2005/2006

I miejsce – rejonowa gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

2004/2005

I miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

II miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

I miejsce – powiatowy turniej o Puchar Wóta Gminy w Dębowcu dziewczat

2003/2004

I miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

II miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

I miejsce – powiatowy turniej o Puchar Wóta Gminy w Dębowcu chłopców

2002/2003

I miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

III miejsce – finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

II miejsce – rejonowa gimnazjada chłopców

I miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady chłopców

III miejsce - finał wojewódzki gimnazjady chłopców

I miejsce – turniej międzygimnazjalny chłopców

2001/2002

I miejsce – półfinał rejonowy  gimnazjady chłopców

II miejsce - półfinał wojewódzki gimnazjady chłopców

I miejsce - finał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

III miejsce – Mistrzostwa Polski gimnazjady dziewcząt

2000/2001

III miejsce – Międzynarodowy Turniej w Debrecen dziewcząt

1999/2000

II miejsce – rejonowa gimnazjada dziewcząt

II miejsce – półfinał wojewódzki gimnazjady dziewcząt

III miejsce – rejonowa gimnazjada chłopców

 

LEKKOATLETYKA

2014/2015

II miejsce – powiatowa gimnazjada dziewcząt w indywidualnych biegach przełajowych

Udział w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

2011/2012

II miejsce – powiatowa liga lekkoatletyczna dziewcząt

II miejsce – powiatowa liga lekkoatletyczna chłopców

2009/2010

V miejsce – powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

V miejsce – powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

III miejsce – powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

V miejsce – powiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców

2008/2009

III miejsce – powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

III miejsce – powiatowe indywidualne biegi przełajowe chłopców

VI miejsce – powiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców

V miejsce - powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

V miejsce – finał wojewódzki biegi przełajowe dziewcząt

VI miejsce – rejonowe biegi sztafetowe chłopców

V miejsce – zawody powiatowe w lekkoatletyce dziewcząt

II miejsce – powiatowa liga lekkoatletyczna chłopców

VI miejsce - powiatowa liga lekkoatletyczna dziewcząt

2007/2008

I miejsce – powiatowe zawody lekkoatletyczne 1000m chłopców

III miejsce –powiatowe zawody  4x100m chłopców

V miejsce – powiatowa liga La chłopców

I,II,III, IV miejsce – Zawody Cała Polska Biega – 1500m dziewcząt

III miejsce – zawody Cała Polska Biega – drużynowo

I, III m – powiatowe indywidualne biegi przełajowe chłopców

II miejsce – finał wojewódzki w biegach przełajowych chłopców

II miejsce – powiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców

VI miejsce – rejonowe biegi sztafetowe chłopców

II miejsce – Jasielski bieg Jana Pawła II

III miejsce – powiatowe indywidualne biegi przełajowe

V miejsce – powiatowe drużynowe  biegi przełajowe dziewcząt

2006/2007

I miejsce – powiatowa gimnazjada indywidualnych biegów przełajowych chłopców

I miejsce – wojewódzka gimnazjada biegów indywidualnych przełajowych chłopców

III miejsce – powiatowa gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

IV miejsce – finał wojewódzki gimnazjady – mistrzostwa LA

I miejsce – powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

III miejsce - powiatowe biegi przełajowe dziewcząt

II miejsce – powiatowa gimnazjada dziewcząt w LA

2005/2006

IV miejsce – powiatowa liga LA chłopców

III miejsce – powiatowa gimnazjada w sztafetowych biegach dziewcząt

I miejsce – powiatowa gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

Udział w finale wojewódzkim

2004/2005

II miejsce – powiatowa gimnazjada w biegach przełajowych chłopców

Udział w finale wojewódzkim LA

VII miejsce – zawody rejonowe chłopców

 

TENIS STOŁOWY

2014/2015

V miejsce – powiatowa gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt

V miejsce – powiatowa gimnazjada w tenisie stołowym chłopców

2013/2014

V miejsce – powiatowa gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt

VI miejsce – powiatowa gimnazjada w tenisie stołowym chłopców

I, II, III miejsce – indywidualne mistrzostwa Miasta Jasła w Tenisie Stołowym

I miejsce w drużynowych mistrzostwach Miasta Jasła w Tenisie Stołowym

2012/2013

II miejsce – powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

III i IV miejsce - powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

V miejsce – powiatowa gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt

 

PIŁKA RĘCZNA

2014/2015

I miejsce – powiatowa gimnazjada w piłce ręcznej chłopców

II miejsce – powiatowa gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt

20011/2012

II miejsce – powiatowa gimnazjada w piłce ręcznej chłopców

2010/2011

II miejsce – powiatowa gimnazjada w piłce ręcznej chłopców

III miejsce – powiatowa gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt

 

ŁYŻWIARSTWO

2010/2011

IV miejsce – finał wojewódzki w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster