Gimnazjum nr 1 w Jaśle

23 III 2014 PÓŁFINAŁY I FINAŁY TURNIEJU C ? OPEN? VII Jasielskiego Festiwalu Siatkówki

Festiwalu Siatkówki
Półfinał / grupa A:
           Pkt.   Sz   Ss
A1 ? ZIBER TAXI  2,1,2 (5)  2,1,2(5)  1,2,0(3) 
A2 ? PROFESSIONAL  1,2,2 (5)  1,2,2(5)  2,0,1(3)
B1 - LOTNICY Kraków   1,1,1 (3)  1,0,0 (1)  2,2,2(6)
B2 ? WYJADACZE  2,2,1 (5)  2,2,1(5)  1,1,2(4)
godz. 9.00   boisko A (A1-B2):    ZIBER TAXI - WYJADACZE   1:2 (24:26, 25:20, 16:14)
godz. 9.00   boisko C (A2-B1):    PROFESSIONAL ? LOTNICY Kraków  2:0 (25:14, 25:23)
godz. 11.00  boisko A (A1-B1):   ZIBER TAXI - LOTNICY Kraków  2:0 (26:24, 25:17)
godz. 11.00  boisko C (B2-A2):   WYJADACZE ? PROFESSIONAL   1:2 (14:25, 25:22, 17:19)
         + Zaliczone mecze z eliminacji:
A1 - A2     ZIBER TAXI ? PROFESSIONAL   2:1 (16:25, 25:16, 17:15)
B1 ? B2     LOTNICY Kraków ? WYJADACZE   1:2 (22:25, 25:20, 14:16)


WYNIKI:
I miejsce ? PROFESSIONAL WARSZAWA  5pkt. (5-3) 1,139
II miejsce ? ZIBER TAXI     5 pkt. (5-3) 1,108
III miejsce ? WYJADACZE     5 pkt. (5-4)
IV miejsce ? LOTNICY Kraków    3 pkt. (1-6)
Półfinał / grupa B:
           Pkt.   Sz   Ss
C1 - DARK PUB Gorlice       1,2,2 (5)  1,2,2 (5)  2,0,0 (2)
C2 - REST Rzeszów        2,1,2 (5)  2,0,2 (4)  1,2,1 (4)
D1 - BEL-GAZ Jasło        2,2,1 (5)  2,2,0 (4)  0,0,2 (2)
D2 - TURBO           1,1,1 (3)  0,0,1 (1)  2,2,2 (6)

godz. 10.00  boisko A (C1-D2):  DARK PUB Gorlice ? TURBO  2:0 (25:17, 26:24)
godz. 10.00  boisko C (C2-D1):  REST Rzeszów ? BEL-GAZ Jasło  0:2 (23:25, 20:25)
godz. 12.00  boisko A (C1-D1):  DARK PUB Gorlice - BEL-GAZ Jasło 2:0 (25:23, 25:20)
godz. 12.00  boisko C (D2-C2):  TURBO - REST Rzeszów    1:2 (20:25, 27:25, 8:15)
        + Zaliczone mecze z eliminacji:
C1 ? C2  DARK PUB Gorlice ? REST Rzeszów   1:2 (26:24, 21:25, 9:15)
D1 ? D2  BEL-GAZ Jasło ? TURBO     2:0 (25:18, 25:18)
WYNIKI:
I miejsce ? DARK PUB Gorlice  5 pkt. (5-2)
II miejsce ? BEL-GAZ Jasło 5 pkt. (4-2)
III miejsce ? REST Rzeszów  5 pkt. (4-4)
IV miejsce ? TURBO   3 pkt. (1-6)

Mecze o wejście do finału:
Godz. 13.15 boisko A (A1-B2): PROFESSIONAL ? BEL GAZ 2:0 (26:24, 25:23)
Godz. 13.15 boisko C (B1-A2): DARK PUB ? ZIBER TAXI  2:0 (25:20, 25:19)

Mecz o III miejsce:
Godz. 14.30 boisko C: ZIBER TAXI ? BEL GAZ  1:2 (25:27, 28:26, 12:15)
Mecz o I miejsce:
Godz. 14.30 boisko A: DARK PUB ? PROFESSIONAL 1:2 (25:19, 22:25, 9:15)

I miejsce ? PROFESSIONAL Warszawa
II miejsce ? DARK PUB Gorlice
III miejsce ? BEL-GAZ Jasło
IV miejsce ? ZIBER TAXI Strzyżów
V miejsce ? Wyjadacze
VI miejsce ? REST Volleyball Team Rzeszów
VII miejsce ? LOTNICY Kraków, TURBO
Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju :Siatkarskiportal.pl, Volley Rzeszów, Zaborów, Butyjana.pl MDK ZST Rzeszów, POLONEZ Łańcut, Geberit Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski, Skołyszyn.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleksander Czerwiński z drużyny Professional Warszawa.
WYNIKI TURNIEJU D KOBIET 23 marca 2014 r.

      PUNKTY Sz  Sz
1- CZARNE JASŁO   2,2  2,2  0,0
2- UKS SIARY    1,1  0,0  2,2
3- LIWOCZ BRZYSKA   2,1  2,0  0,2

UKS SIARY ? LIWOCZ BRZYSKA  0:2 (23:25, 13:25)
CZARNE JASŁO ? LIWOCZ BRZYSKA 2:0 (25:11, 25:19)
CZARNE JASŁO ? UKS SIARY  2:0 (25:10, 25:11)
 
WYNIKI:
I MIEJSCE ? CZARNE JASŁO  4 punkty (4-0)
II MIEJSCE ? LIWOCZ BRZYSKA   3 punkty (2-2)
III MIEJSCE ? UKS SIARY   2 punkty (0-4)

Najlepszą zawodniczką turnieju została Edyta Gogosz z drużyny CZARNE JASŁO.

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster