Gimnazjum nr 1 w Jaśle

PROGRAM TURNIEJU ?OPEN? 22-23 III 2014

 Eliminacje  22.III.2014  (sobota)

Grupa A:

1)  GEBERIT Rzeszów
2)  PROFESSIONAL Warszawa
3)  SKOŁYZSZYN
4)  ZIBER TAXI Strzyżów
godz. 9.00    boisko A (1-4): GEBERIT ? ZIBER TAXI  1:2 (25:22, 19:25, 9:15)
godz. 9.00    boisko B (2-3): PROFESSIONAL ? SKOŁYSZYN 2:0 (25:16, 25:17)
godz. 10.00  boisko A (4-3):  ZIBER TAXI ? SKOŁYSZYN 2:1 (22:25, 25:17, 15:5)
godz. 10.00  boisko B (1-2):  GEBERIT ? PROFESSIONAL 0:2 (17:25, 13:25)
godz. 12.00  boisko A (4-2):  ZIBER TAXI ? PROFESSIONAL 2:1 (16:25, 25:16, 17:15)
godz. 12.00  boisko B (3-1):  SKOŁYSZYN ? GEBERIT  1:2 (25:21, 17:25, 10:15)

 

WYNIKI:

 I  miejsce ? ZIBER TAXI Strzyżów 6pkt. (6-3)
 II miejsce ? PROFESSIONAL 5 pkt. (5-2)
III miejsce ? GEBERIT Rzeszów 4 pkt. (3-5)
 IV miejsce ? SKOŁYSZYN 3 pkt. (2-6)

            Grupa B:

5)  LOTNICY Kraków
6)  ZABORÓW
7)  BUTYJANA
8)  WYJADACZE
godz. 11.00  boisko A (5-8): LOTNICY ? WYJADACZE  1:2 (22:25, 25:20, 14:16)
godz. 11.00  boisko B (6-7): ZABORÓW ? BUTYJANA  2:0 (25:21, 25:18)
godz. 14.00  boisko A (8-7): WYJADACZE ? BUTYJANA   0:2 (13:25, 26:28)
godz. 14.00  boisko B (5-6): LOTNICY ? ZABORÓW    2:0 (25:17, 25:15)
godz. 15.00  boisko C (8-6): WYJADACZE - ZABORÓW  2:1 (25:23, 19:25, 15:10)
godz. 16.00  boisko C (7-5): BUTYJANA ? LOTNICY  0:2 (18:25, 17:25)

WYNIKI:
 
I  miejsce ?  LOTNICY Kraków 5 pkt. (5-2)
II miejsce ? WYJADACZE 5 pkt. (4-5)
III miejsce -   ZABORÓW 4 pkt. (3-4)
IV miejsce -   BUTYJANA 4 pkt. (2-4)

                 Grupa C:

9)   DARK-PUB Gorlice
10) Uniwersytet Rzeszowski
11) REST Volleyball Team Rzeszów
12) VOLLEY Rzeszów
godz. 9.00    boisko C (9-12):  DARK PUB ? VOLLEY  2:0 (25:21, 25:22)
godz. 10.00  boisko C (10-11): Uniwersytet ? REST  1:2 (25:23, 20:25, 11:15)
godz. 11.00  boisko C (12-11): VOLLEY ? REST  2:1 (25:18, 22:25, 15:13)
godz. 12.00  boisko C (9-10):  DARK PUB - Uniwersytet  2:0 (25:19, 25:13)
godz. 13.00  boisko C (12-10): VOLLEY ? Uniwersytet  2:1 (23:25, 25:21, 15:8)
godz. 14.00  boisko C (11-9):  REST ? DARK PUB  2:1 (24:26, 25:21, 15:9)

WYNIKI:

I  miejsce - DARK-PUB Gorlice 5 pkt. (5-2)
II miejsce - REST Volleyball Team Rzeszów 5 pkt. (5-4)
III miejsce - VOLLEY Rzeszów 5 pkt. (4-4)
IV miejsce - Uniwersytet Rzeszowski 3 pkt. (2-6)


Grupa D:

13)  BEL GAZ Jasło
14)  Siatkarski Portal
15)  TURBO
16)  POLNEZ Łańcut
godz. 13.00  boisko A (13-16): BEL GAZ ? POLONEZ 2:0 (25:11, 25:17)
godz. 13.00  boisko B (14-15): Siatkarski Portal ? TURBo 0:2 (22:25, 19:25)
godz. 15.00  boisko A (16-15): POLONEZ ? TURBo0:2 (13:25, 21:25)
godz. 15.00  boisko B (13-14): BEL GAZ ? Siatkarski Portal1:2 (20:25, 33:31, 10:15)
godz. 16.00  boisko A (16-14): POLONEZ ? Siatkarski Portal0:2 (15:25, 20:25)
godz. 16.00  boisko B (15-13): TURBO ? BEL GAZ0:2 (18:25, 18:25)

WYNIKI:

I  miejsce ? BEL GAZ Jasło 5 pkt. (5-2)
II miejsce ? Turbo 5 pkt. (4-2)
III miejsce - Siatkarski Portal 5 pkt. (4-3)
IV miejsce ? POLNEZ Łańcut 3 pkt. (0-6)
AWANS DO  PÓŁFINAŁU: I  i II miejsce z każdej grupy

PÓŁFINAŁ i FINAŁ  Turnieju ?OPEN?   23 III 2014  (niedziela)

Półfinał / grupa A:

godz. 9.00   boisko A (A1-B2):ZIBER TAXI - WYJADACZE
godz. 9.00   boisko C (A2-B1):PROFESSIONAL ? LOTNICY Kraków
godz. 11.00  boisko A (A1-B1):ZIBER TAXI - LOTNICY Kraków
godz. 11.00  boisko C (B2-A2):WYJADACZE ? PROFESSIONAL
         + Zaliczone mecze z eliminacji:
A1 - A2 ZIBER TAXI ? PROFESSIONAL 2:1 (16:25, 25:16, 17:15)
B1 ? B2 LOTNICY Kraków ? WYJADACZE 1:2 (22:25, 25:20, 14:16)

Półfinał / grupa B:

godz. 10.00  boisko A (C1-D2):  DARK PUB Gorlice - TURBO
godz. 10.00  boisko C (C2-D1):  REST Rzeszów ? BEL-GAZ Jasło
godz. 12.00  boisko A (C1-D1):  DARK PUB Gorlice - BEL-GAZ Jasło           
godz. 12.00  boisko C (D2-C2):  TURBO - REST Rzeszów
        + Zaliczone mecze z eliminacji:
C1 ? C2  DARK PUB Gorlice ? REST Rzeszów 1:2 (26:24, 21:25, 9:15)
D1 ? D2  BEL-GAZ Jasło ? TURBO 2:0 (25:18, 25:18)

Mecze o wejście do finału:

godz. 13.15  boisko A (A1-B2):

godz. 13.15  boisko C (B1-A2):

Mecz o III miejsce:

godz. 14.30  boisko C :                                                    

Mecz o I miejsce:

godz. 14.30  boisko  A :                                                      

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster