Gimnazjum nr 1 w Jaśle

PROGRAM TURNIEJU ?OPEN? 20 ? 23 III 2014

                         Eliminacje  22.III.2014  (sobota)

                 Grupa A:

1)  GEBERIT Rzeszów
2)  PROFESSIONAL Warszawa
3)  SKOŁYZSZYN
4)  ZIBER TAXI
godz. 9.00    boisko A (1-4): GEBERIT ? ZIBER TAXI 
godz. 9.00    boisko B (2-3): PROFESSIONAL - SKOŁYSZYN
godz. 10.00  boisko A (4-3):  ZIBER TAXI - SKOŁYSZYN
godz. 10.00  boisko B (1-2):  GEBERIT - PROFESSIONAL
godz. 12.00  boisko A (4-2):  ZIBER TAXI - PROFESSIONAL
godz. 12.00  boisko B (3-1):  SKOŁYSZYN - GEBERIT

WYNIKI:

 I  miejsce ?
 II miejsce ?
III miejsce -
 IV miejsce -

            Grupa B:

5)  LOTNICY Kraków
6)  ZABORÓW
7)  BUTYJANA
8)  WYJADACZE
godz. 11.00  boisko A (5-8): LOTNICY - WYJADACZE
godz. 11.00  boisko B (6-7): ZABORÓW - BUTYJANA
godz. 14.00  boisko A (8-7): WYJADACZE - BUTYJANA
godz. 14.00  boisko B (5-6): LOTNICY - ZABORÓW
godz. 15.00  boisko C (8-6): WYJADACZE - ZABORÓW
godz. 16.00  boisko C (7-5): BUTYJANA - LOTNICY

WYNIKI:
 
I  miejsce ?
II miejsce ?
III miejsce -
IV miejsce -

                 Grupa C:

9)   DARK  PUB
10) Uniwersytet Rzeszowski
11) REST Rzeszów
12) VOLLEY Rzeszów
godz. 9.00    boisko C (9-12):  DARK PUB ? VOLLEY
godz. 10.00  boisko C (10-11): Uniwersytet - REST
godz. 11.00  boisko C (12-11): VOLLEY - REST
godz. 12.00  boisko C (9-10):  DARK PUB - Uniwersytet
godz. 13.00  boisko C (12-10): VOLLEY - Uniwersytet
godz. 14.00  boisko C (11-9):  REST ? DERK PUB

WYNIKI:

I  miejsce -
II miejsce -
III miejsce -
IV miejsce -
Grupa D:

13)  BEL GAZ
14)  Siatkarski Portal
15)  TURBO
16)  POLNEZ Łańcut
godz. 13.00  boisko A (13-16): BEL GAZ - POLONEZ
godz. 13.00  boisko B (14-15): Siatkarski Portal - TURBO 

godz. 15.00  boisko A (16-15): POLONEZ - TURBO
godz. 15.00  boisko B (13-14): BEL GAZ ? Siatkarski Portal
godz. 16.00  boisko A (16-14): POLONEZ ? Siatkarski Portal
godz. 16.00  boisko B (15-13): TURBO ? BEL GAZ

WYNIKI:

 I  miejsce ?
II miejsce ?
III miejsce -
IV miejsce 
              AWANS DO  PÓŁFINAŁU  : I  i II miejsce z każdej grupy

PÓŁFINAŁ i FINAŁ  Turnieju ?OPEN?   23 III 2014  (niedziela)

Półfinał / grupa A:

godz. 9.00   boisko A (A1-B2):   
godz. 9.00   boisko C (A2-B1):   
godz. 11.00  boisko A (A1-B1):  
godz. 11.00  boisko C (B2-A2):  
         + Zaliczone mecze z eliminacji:
A1 - A2     
B1 ? B2

Półfinał / grupa B:

godz. 10.00  boisko A (C1-D2): 
godz. 10.00  boisko C (C2-D1): 
godz. 12.00  boisko A (C1-D1):                  
godz. 12.00  boisko C (D2-C2):   
        + Zaliczone mecze z eliminacji:
C1 ? C2
D1 ? D2

Mecze o wejście do finału:

godz. 13.15  boisko A (A1-B2):

godz. 13.15  boisko C (B1-A2):

Mecz o III miejsce:

godz. 14.30  boisko C :                                                    

Mecz o I miejsce:

godz. 14.30  boisko  A :                                                      

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster