Gimnazjum nr 1 w Jaśle

IV Dzień Jasielskiego Festiwalu Siatkówki 17 III 2013

Półfinał / grupa A:

SiatkarskiPortal.pl ? Catering Biesiada     1-2
SKOŁYSZYN ? REST  Rzeszów                  0-2
SiatkarskiPortal.pl ? REST  Rzeszów        2-0
Catering Biesiada ? SKOŁYSZYN              2-0
 + Zaliczone mecze z eliminacji:
SiatkarskiPortal.pl - SKOŁYSZYN       2-0
REST Rzeszów ? Catering Biesiada      2-0 

Wyniki :

I miejsce ?   SiatkarskiPortal.pl       5 pkt. (5-2)
II miejsce ? REST Rzeszów              5 pkt. (4-2)
III miejsce ? Catering Biesiada             5 pkt. (4-3)
IV miejsce ? SKOŁYSZYN                     3 pkt. (0-6)

Półfinał / grupa B:

Professional Warszawa - MARMIX Czudec  2-0
Belfer Jasło ? Butyjana.pl                           1-2
Professional Warszawa ? Butyjana.pl        2-1              
Belfer Jasło ? MARMAX Czudec                   0-2
+ Zaliczone mecze z eliminacji:
Professional Warszawa ? Belfer Jasło      2-0
Butyjana.pl ? MARMAX Czudec                 2-1

Wyniki :

I miejsce ? Professional Warszawa      6 pkt. (6-1)
II miejsce ? Butyjana.pl                        5 pkt. (5-4)
III miejsce ? MARMAX Czudec                   4 pkt. (3-4)
IV miejsce ? Belfer Jasło                           3 pkt. (1-6)

Mecze o wejście do finału:

SiatkarskiPortal.pl ? Butyjana.pl  0-2
 
Professional Warszawa ? REST Rzeszów   0-2

Mecz o III miejsce:

SiatkarskiPortal.pl ?Professional Warszawa    0-2                                                 

Mecz o I miejsce:

Butyjana.pl ? REST Rzeszów  0-2       


Końcowe wyniki Turnieju C ?Open?

I miejsce    REST  RZESZÓW VOLLEYBALL TEAM
II miejsce   Butyjana.pl
III miejsce Professional Warszawa

IV miejsce         SiatkarskiPortal.pl
V ? VIII miejsce Catering Biesiada
                        MARMAX Czudec
                        Belfer Jasło
                        Skołyszyn

Pozostałe drużyny uczestniczące w rozgrywkach:
KSM ?VOLLEY? Tarnowiec
SKM Kopytowa
OLD STARS Nałęczów
ŚRUBRES Rzeszów
Orły Babica
ZIBER TAXI
KP PSP Jasło
Piwosze

 Wyniki Turnieju D Kobiet:
 
I miejsce  Atomówki Jasło    4 pkt. (4-0)
II miejsce Czarne Jasło        3 pkt. (2-2)
III miejsce Orły Błażkowa     2 pkt. (0-4)

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster