Gimnazjum nr 1 w Jaśle

III Dzień Jasielskiego Festiwalu Siatkówki

Grupa A:
1) Skołyszyn
2) KP PSP Jasło
3) SiatkarskiPortal.pl
4) Orły Babica

Skołyszyn - Orły Babica                  2-0
KP PSP Jasło ? SiatkarskiPortal.pl  0-2
Orły Babica ? SiatkarskiPortal.pl    0-2
Skołyszyn ? KP PSP Jasło                2-0
Orły Babica ? KP PSP Jasło              2-1
SiatkarskiPortal.pl ? Skołyszyn      2-0

 

WYNIKI:
 
I  miejsce ?SiatkarskiPortal.pl   6 pkt. (6-0)
II miejsce ? Skołyszyn               5 pkt. (4-2)
III miejsce ? Orły Babica               4 pkt. (2-5)
IV miejsce ? KP PSP Jasło              3 pkt. (1-6)

Grupa B:
5) CATERING BIESIADA
6) OLD STARS Nałęczów
7) PIWOSZE
8) REST RZESZÓW VOLLEYBALL TEAM

CATERING BIESIADA ? REST RZESZÓW           0-2
OLD STARS Nałęczów ? PIWOSZE                  2-0
REST RZESZÓW ? PIWOSZE                            2-0
CATERING BIESIADA ? OLD STARS Nałęczów  2-0
REST RZESZÓW? OLD STARS Nałęczów            2-0
PIWOSZE ? CATERING BIESIADA                   1-2
WYNIKI:
I  miejsce ? REST RZESZÓW       6 pkt. (6-0)
II miejsce ? Catering Biesiada   5 pkt. (4-3)
III miejsce ? OLD STARS Nałęczów 4 pkt. (2-4)
IV miejsce ? PI0WSZE                   3 pkt. (1-6)

Grupa C:
9)  SKM Kopytowa
10) PROFESSIONAL Warszawa
11) BELFER Jasło  
12) KSM ?VOLLEY? Tarnowiec
 
SKM Kopytowa  -  KSM ?VOLLEY? Tarnowiec                    2-0
PROFESSIONAL Warszawa ? BELRER Jasło                   2-0
KSM ?VOLLEY? Tarnowiec ? BELRER Jasło                        1-2
SKM Kopytowa ? PROFESSIONAL Warszawa                  0-2
KSM ?VOLLEY? Tarnowiec ? PROFESSIONAL Warszawa   2-0
BELFER Jasło ? SKM Kopytowa                                        2-0

WYNIKI:
I  miejsce ? Professional Warszawa   5 pkt. (4-2)   
II miejsce ? Belfer Jasło                       5 pkt. (4-3)
III miejsce ? KSM ?VOOLEY? Tarnowiec      4 pkt. (3-4)
IV miejsce ? SKM Kopytowa                     4 pkt. (2-4)

Grupa D:
13) ŚRUBRES Rzeszów
14) Butyjana.pl ZTS Rzeszów
15) ZIBER TAXI
16) MARMIX Czudec

ŚRUBRES Rzeszów ? MARMIX Czudec         0-2
Butyjana.pl ZTS Rzeszów ? ZIBER TAX      2-1
MARMIX Czudec  ? ZIBER TAXI                   2-1
ŚRUBRES Rzeszów ? Butyjana.pl Rzeszów  0-2
MARMIX Czudec ? Butyjana.pl Rzeszów      1-2
ZIBER TAXI ? ŚRUBRES Rzeszów                1-2

WYNIKI:
I  miejsce ? Butyjana.pl           6 pkt. (6-2)
II miejsce ? MARMIX Czudec   5 pkt. (5-3)
III miejsce ? ŚRUBRES Rzeszów   4 pkt. (2-5)
IV miejsce ? ZIBER TAXI              3 pkt. (3-6)

Z każdej grupy awansują 2 zespoły do rozgrywek półfinałowych i finałowych w dniu 17 III 2013

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster