Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Program Turnieju ,,Open" 16 - 17 III 2013


PROGRAM  TURNIEJU  ?OPEN?  16 ? 17 III 2013

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN PO LOSOWANIU  12 III 2013
1. ?Skołyszyn?
2. KP PSP Jasło
3. SiatkarskiPortal.pl
4. Orły Babica
5. CATERING BIESIADA
6. OLD STARS Nałęczów
7. PIWOSZE
8. REST RZESZÓW VOLLEYBALL TEAM
9. SKM Kopytowa
10. PROFESSIONAL Warszawa
11. BELFER JASŁO
12. KSM ?VOLLEY? Tarnowiec
13. ŚRUBRES Rzeszów
14. Butyjana.pl
15. ZIBER TAXI
16. ?POLONEZ? Łańcut

Eliminacje  16.III.2013  (sobota)

 

Grupa A:

1) ?Skołyszyn?
2) KP PSP Jasło
3) SiatkarskiPortal.pl
4) Orły Babica

godz. 9.00    boisko A (1-4): ?Skołyszyn?- Orły Babica
godz. 9.00    boisko B (2-3): KP PSP Jasło ? SiatkarskiPortal.pl
godz. 10.00  boisko A (4-3): Orły Babica ? SiatkarskiPortal.pl
godz. 10.00  boisko B (1-2): ?Skołyszyn? ? KP PSP Jasło
godz. 12.00  boisko A (4-2):  Orły Babica ? KP PSP Jasło
godz. 12.00  boisko B (3-1):  SiatkarskiPortal.pl ? ?Skołyszyn?

Grupa B:

5) CATEING BIESIADA
6) OLD STARS Nałęczów
7) PIWOSZE
8) REST RZESZÓW VOLLEYBALL TEAM

godz. 11.00  boisko A (5-8): CATERING BIESIADA ? REST RZESZÓW VOLLEYBALL TEAM
godz. 11.00  boisko B (6-7): OLD STARS Nałęczów - PIWOSZE
godz. 14.00  boisko A (8-7): REST RZESZÓW VOLLEYBALL TEAM - PIWOSZE
godz. 14.00  boisko B (5-6): CATEING BIESIADA ? OLD STARS Nałęczów
godz. 15.00  boisko C (8-6): REST RZESZÓW VOLLEY BALL TEAM ? OLD STARS Nałęczów
godz. 16.00  boisko C (7-5): PIWOSZE ? CATERING BIESIADA     


Grupa C:

9)  SKM Kopytowa
10) PROFESSIONAL Warszawa
11) BELFER Jasło  
12) KSM ?VOLLEY? Tarnowiec
 
godz. 9.00    boisko C (9-12): SKM Kopytowa  -  KSM ?VOLLEY? Tarnowiec
godz. 10.00  boisko C (10-11): PROFESSIONAL Warszawa ? BELRER Jasło
godz. 11.00  boisko C (12-11): KSM ?VOLLEY? Tarnowiec ? BELRER Jasło
godz. 12.00  boisko C (9-10): SKM Kopytowa ? PROFESSIONAL Warszawa
godz. 13.00  boisko C (12-10): KSM ?VOLLEY? Tarnowiec ? PROFESSIONAL Warszawa
godz. 14.00  boisko C (11-9): BELFER Jasło ? SKM Kopytowa


Grupa D:

13) ŚRUBRES Rzeszów
14) Butyjana.pl ZTS Rzeszów
15) ZIBER TAXI
16) ?POLONEZ? Łańcut

godz. 13.00  boisko A (13-16): ŚRUBRES Rzeszów ? ?POLONEZ? Łańcut
godz. 13.00  boisko B (14-15): Butyjana.pl ZTS Rzeszów ? ZIBER TAXI
godz. 15.00  boisko A (16-15): ?POLONEZ Łańcut ? ZIBER TAXI
godz. 15.00  boisko B (13-14): ŚRUBRES Rzeszów ? Butyjana.pl Rzeszów
godz. 16.00  boisko A (16-14): ?POLONEZ? Łańcut ? Butyjana.pl Rzeszów
godz. 16.00  boisko B (15-13): ZIBER TAXI ? ŚRUBRES Rzeszów


   AWANS DO  PÓŁFINAŁU  : I  i II miejsce z każdej grupy z zaliczonym meczem ?pomiędzy?


PÓŁFINAŁ i FINAŁ  Turnieju ?OPEN?   17 III 2013  (niedziela) 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster