Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Systemy rozgrywek Jasielskiego Festiwalu Siatkówki 14-17 III 2013

Turniej Szkół Podstawowych: dziewcząt (14 III 2013)
      chłopców (15 III 2013)

eliminacje w grupach - system "każdy z każdym"
półfinał i finał - system "pucharowy"

Turniej Kobiet (17 III 2013) - system "każdy z każdym"

Turniej "Open" (16-17 III 2013)


PROGRAM  TURNIEJU  ?OPEN?  16 ? 17 III 2013

Losowanie : 12 III 2013 (wtorek) sala 23 godz.16.00?wejście od strony hali, I piętro

Eliminacje  16.III.2013  (sobota)

Grupa A:

1)
2)
3)
4)

godz. 9.00    boisko A (1-4): 
godz. 9.00    boisko B (2-3):
godz. 10.00  boisko A (4-3): 
godz. 10.00  boisko B (1-2): 
godz. 12.00  boisko A (4-2): 
godz. 12.00  boisko B (3-1): 

 

WYNIKI:

 I  miejsce ?
 II miejsce ?
III miejsce -
 IV miejsce -

Grupa B:

5)
6)
7)
8)

godz. 11.00  boisko A (5-8):
godz. 11.00  boisko B (6-7):
godz. 14.00  boisko A (8-7):
godz. 14.00  boisko B (5-6):
godz. 15.00  boisko C (8-6):
godz. 16.00  boisko C (7-5):

WYNIKI:
 
I  miejsce ?
II miejsce ?
III miejsce -
IV miejsce -
Grupa C:

9)
10)
11)
12)

godz. 9.00    boisko C (9-12): 
godz. 10.00  boisko C (10-11):
godz. 11.00  boisko C (12-11):
godz. 12.00  boisko C (9-10): 
godz. 13.00  boisko C (12-10):
godz. 14.00  boisko C (11-9): 

WYNIKI:

I  miejsce -
II miejsce -
III miejsce -
IV miejsce -


Grupa D:

13)
14)
15)
16)

godz. 13.00  boisko A (13-16):
godz. 13.00  boisko B (14-15):
godz. 15.00  boisko A (16-15):
godz. 15.00  boisko B (13-14):
godz. 16.00  boisko A (16-14):
godz. 16.00  boisko B (15-13):

WYNIKI:

 I  miejsce ?
II miejsce ?
III miejsce -
IV miejsce ?


                   AWANS DO  PÓŁFINAŁU  : I  i II miejsce z każdej grupy

PÓŁFINAŁ i FINAŁ  Turnieju ?OPEN?   17 III 2013  (niedziela)

Półfinał / grupa A:

godz. 9.00   boisko A (A1-B2):   
godz. 9.00   boisko C (A2-B1):   
godz. 11.00  boisko A (A1-B1):  
godz. 11.00  boisko C (B2-A2):  

+ Zaliczone mecze z eliminacji:

A1 - A2     
B1 ? B2

Półfinał / grupa B:

godz. 10.00  boisko A (C1-D2): 
godz. 10.00  boisko C (C2-D1): 
godz. 12.00  boisko A (C1-D1):                  
godz. 12.00  boisko C (D2-C2):   

+ Zaliczone mecze z eliminacji:

C1 ? C2
D1 ? D2

Mecze o wejście do finału:

godz. 13.15  boisko A (A1-B2):

godz. 13.15  boisko C (B1-A2):

Mecz o III miejsce:


godz. 14.30  boisko C :                                                    


Mecz o I miejsce:


godz. 14.30  boisko  A :                                                      

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster