Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Czwarty dzień turnieju.

W pierwszym dniu zawodów turnieju otwartego (10.03.2012) szesnaście drużyn podzielonych na cztery grupy rozgrywało mecze eliminacyjne systemem ?każdy z każdym?. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy wywalczyło o awans do półfinałów, które będą rozgrywane w niedzielę. Szczegółowe wyniki rywalizacji w poszczególnych grupach przedstawiają się następująco:

 

Grupa A:

Volley Tarnowiec ? Straż Pożarna Jasło  2-1

Professional ? e6  0-2

Straż Pożarna Jasło ? e6  0-2

Volley Tarnowiec ? Professional  0-2

Straż Pożarna Jasło ? Professional  0-2

e6 - Volley Tarnowiec  2-0

 

 

Punkty

Sety

1) e6

6

6-0

2) Professional

5

4-2

3) Volley Tarnowiec

4

2-5

4) Straż Pożarna Jasłó

3

1-6

 

Grupa B:

Championi ? SKM Kopytowa  0-2

Polonez Łańcut - Rest Volleyball Team  0-2

SKM Kopytowa - Rest Volleyball Team  0-2

Championi ? Polonez Łańcut  1-2

SKM Kopytowa ? Polonez Łańcut  2-1

Rest Volleyball Team ? Championi  2-0

 

 

Punkty

Sety

1) Rest Volleyball Team

6

6-0

2) SKM Kopytowa

5

4-3

3) Polonez Łańcut

4

3-5

4) Championi

3

1-6

 

Grupa C:

Dragons of Volleyball ? Geberit Rzeszów  0-2

Mechanik Krosno ? Gazownia Jasielska  0-2

Geberit Rzeszów ? Gazownia Jasielska  2-1

Dragons of Volleyball ? Mechanik Krosno  0-2

Geberit Rzeszów ? Mechanik Krosno  0-2

Gazownia Jasielska - Dragons of Volleyball  2-0

 

 

Punkty

Sety

1) Gazownia Jasielska

5

5-2

2) Mechanik Krosno

5

4-2

3) Geberit Rzeszów

5

4-3

4) Dragons of Volleybal

3

0-6

 

Grupa D:

Skołyszyn ? Rafineria  2-1

Jacki Dukla - After Party  1-2

Rafineria ? After Party  2-0

Skołyszyn ? Jacki Dukla  2-1

Rafineria ? Jacki Dukla  2-1

After Party ? Skołyszyn  0-2

 

 

Punkty

Sety

1) Skołyszyn

6

6-2

2) Rafineria

5

5-3

3) After Party

4

2-5

4) Jacki Dukla

3

3-6

 

Program meczy półfinałowych w drugim dniu turnieju otwartego, czyli w niedzielę (11.03.2012) wygląda następująco:

 

Półfinał / grupa A:

wynik zaliczony z eliminacji (A1-A2): e6 ? Professional  2-0

wynik zaliczony z eliminacji (B1-B2): Rest Volleyball Team ? SKM Kopytowa  2-0

godz. 9.00 / boisko A (A1-B2): e6 ? SKM Kopytowa 

godz. 9.00 / boisko C (A2-B1): Professional ? Rest Volleyball Team

godz. 11.00 / boisko A (A1-B1): e6 ? Rest Volleyball Team

godz. 11.00 / boisko C (B2-A2):  SKM Kopytowa - Professional

 

Półfinał / grupa B:

wynik zaliczony z eliminacji (C1-C2): Gazownia Jasielska ? Mechanik Krosno  2-0
wynik zaliczony z eliminacji (D1-D2): Skołyszyn ? Rafineria  2-1

godz. 10.00 / boisko A (C1-D2): Gazownia Jasielska - Rafineria

godz. 10.00 / boisko C (C2-D1): Mechanik Krosno ? Skołyszyn 

godz. 12.00 / boisko A (C1-D1): Gazownia Jasielska - Skołyszyn

godz. 12.00 / boisko C (D2-C2): Rafineria - Mechanik Krosno 

 

 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster