Turniej Szachowy 2011

20.03.2011 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się młodzieżowy turniej szachowy, w którym mogli wystartować uczniowie szkół gimnazjalnych i podstawowych. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim z podziałem na kategorie wiekowe. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, natomiast wszyscy uczestnicy dyplomy, słodycze i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta w Jaśle, Gazownię Jasielską i Jasielską Sieć Sklepów MPM. Więcej informacji o rozegranych zawodach na stronie internetowej: WWW.e6-sport.pl natomiast niżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych:

chłopcy do lat 16: Marek Miśkiewicz

dziewczęta do lat 16: Aleksandra Dubiel

chłopcy do lat 13: Dawid Węgrzyniak

chłopcy do lat 11: Mateusz Ramut

chłopcy do lat 9: Bartosz Babiarz

dziewczęta do lat 9: Julia Madej

Gimnazjum nr 1 w Jaśle zaprasza na kolejny otwarty turniej szachowy organizowany przez naszą szkołę ?Puchar Burmistrza Miasta Jasła?, który planujemy zorganizować w hali sportowej przy ul. Czackiego w maju 2011 roku. Impreza szachowa będzie przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a więcej informacji o niej w komunikacie organizacyjnym, który ukaże się w najbliższym tygodniu.