Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Siatkarskie ?trójki? chłopców-MISTRZOSTWA SZKOŁY

Tradycyjnie w naszym gimnazjum we wrześniu i październiku odbywają się turnieje ?TRÓJEK? siatkarskich chłopców.

 Wysokość siatki 235 cm., 1/2 boiska 4,5 x 9 m. 

                                                           KLASA  III

                                 Eliminacje  13.IX.2010  poniedziałek:

Grupa A  : 3a2, 3c, 3a1

3a2 - 3c      2:0  (15:11,18:16)

3c  -3a1      0:2  (10:15,9:15) 

3a2 ? 3a1   0:2  (12;15,12;15)

                       I miejsce :   3a1     4pkt. (4-0)     

                       II miejsce:   3a2     5 pkt. (2-2)           

                       III miejsce:  3c       4pkt. (0-4)

                                              Awans do finału :  3a1, 3a2

Grupa B  :  3d, 3f, 3b, 3e

3d-3f       2:0 (15:13,15:9) 

3b-3e       0:2 (10:15,11:15) 

3d-3b       2:0 (15:11,15:13)

3f-3e         0:2 (11:15,13:15)

3d-3e        2:0 (15:11,16:14)

3f-3b         2:0 (15:6,15:6)

                       I  miejsce :   3d      6 pkt. (6-0)               

                       II miejsce :   3e      5pkt. (4-2)

                       III miejsce:   3f       4pkt. (2-4)               

                      IV miejsce:    3b      3 pkt. (0-6)

                                              Awans do finału : 3d, 3e, 3f

                               FINAŁ  17.IX.2010  piątek:

3d-3a2    2:0 (15:6,17:15)

3a1-3f     2:0 (15:10)

3d-3e      2:1 (15:7,13:15,15:7)

3a2-3f     2:0 (15:11,15:13)

3d-3f       2:0 (15:11,18:16)

3e-3a1     0:2 (7:15,7:15),

3d-3a1    2:0 (15:11,15:12)

3e-3a2     0:2 (15:17,14:16) 

3a1-3a2  1:2 (15:12,13:15,12:15)

3f-3e       2:0 (15:8,21:23,15:7)

  

WYNIKI    KOŃCOWE :

                 I  MIEJSCE  3d ? 8pkt. (8-1)  (Myśliwiec P., Pankiewicz, Misiołek, Skoczek, Gotfryd)

                 II miejsce  3a2 ?7 pkt. (6-3)  (Ryzner, Syzdek, Jodłowski)

                 III miejsce  3a1 -6 pkt. (5-4)  (Nabożny, Michalec, Kardaś)

                  IV miejsce  3f ? 5 pkt. (2-7)  (Jaracz, Zima, Stygar)

                  V miejsce   3e ? 4 pkt.(2-8)  (Piekarz, Paluch, Myśliwiec J.)                 

                                                            

                                                        KLASA  II

                      Eliminacje  20.IX.2010  poniedziałek:

Grupa A : 2a1, 2d, 2h

2a1-2d  2:1 (13:15,17:15,15:11) 

2d-2h  1:2 (11:15,15:13,3:15) 

2a1-2h  2:0 (15:9,15:11)

                       I miejsce - 2a1  4 pkt. (4-1)          

                       II miejsce ? 2h  3 pkt. (2-3)     

                       III miejsce- 2d ? 2 pkt. (2-4)

                                            Awans do finału : 2a1, 2h

 

Grupa B : 2a2, 2f, 2g

2a2-2f      2:0  (15:6,15:11)      

2f-2g        0:2 (9:15,3:15)     

2a2-2g     2:0 (15:11,22:20)

                        I miejsce ? 2a2     4 pkt. (4-0)           

                       II miejsce ? 2g       3 pkt. (2-2)       

                       III miejsce ? 2f       2 pkt. (0-4)

                                            Awans do finału : 2a2, 2g

                          

                               FINAŁ    24.IX.2010  piątek

2h-2g         2:0 (15:10,15:7)  

2a1-2a2     1:2 (16:14,13:15,11:15)

2h-2a1       1:2 (9:15,15:12,10:15)

2g-2a2        0:2 (14:16,14:16)

2h-2a2        1:2 (15:12,11:15,12:15)  

2g-2a1        0:2 (9:15,14:16)

            WYNIKI KOŃCOWE :

                         I  MIEJSCE ? 2a2  (Niemczyński, Borowiec, Dubiel, Rączka)

                         II miejsce ? 2a1  (Źrebiec, Romanek, Białas, Bućko)

                        III miejsce -  2h  (Górka, Gaweł, Lechowski)

                        IV miejsce ? 2g  (Maciejowski, Boczkowski, Matysik)

                                                                   KLASA  I

                          Eliminacje  27.IX.2010   poniedziałek

Grupa  A  : 1a2, 1b, 1h1

1a2-1b      2:1 (18:16,11:15,15:5)       

1b-1h1      0:2 (7:15,13:15)       

1a2-1h1    0:2 (10:15,6:15)

                     I miejsce ? 1h1  4 pkt.  (4-0)            

                     II miejsce ? 1a2  3 pkt. (2-3)       

                     III miejsce ? 1b  2 pkt.(1-4)

                                             Awans do finału : 1h1, 1a2

Grupa  B  : 1d, 1a1, 1h2

1d-1a1           2:0 (15:12,15:8)               

1a1-1h2         0:2 (7:15,8:15)         

1d-1h2           0:2 (6:15,12:15)

                I miejsce  1h2  4 pkt. (4-0)              

                II miejsce  1d  3 pkt. (2-2)       

               III miejsce   1a1   2 pkt. (0-4)

                                      Awans do finału : 1h2, 1d

                                             

                                      FINAŁ  1.X.2010 piątek

1d-1h2          1:2 (16:18,15:12,8:15)

1h1-1a2        2:0 (15:10,15:8)

1d-1h1          0:2 (2:15,2:15)

1h2-1a2        1:2 (14:16,15:13,12:15)

1d-1a2          0:2 (8:15,9:15)

1h2-1h1        0:2 (6:15,12:15)

     WYNIKI  KOŃCOWE :

                          I MIEJSCE  1h1   6 pkt. (6-0)    (Łaba, Żółtek, Warchoł)

                         II miejsce    1a2   5 pkt. (4-3)    (Pelczar, Kwiatkowski, Kamiński, Kardaś)

                        III miejsce    1h2   4 pkt. (3-5)    (Mucha, Zima, Szpak)

                        IV miejsce    1d     3 pkt. (1-6)    (Pawlik, Pienta, Gogosz)

 

PODSUMOWANIE :

Turniej ?Trójek? siatkarskich chłopców  kl. I-III :

-przeprowadzony był w ciągu  6 dni (eliminacje +finał),

 -rywalizacja sportowa trwała przez 43 interesujące i emocjonujące mecze,

-w turniejach uczestniczyło 19 drużyn  - 68   zawodników,  

         Serdeczne podziękowania dla cierpliwych sędziów (uczennice i uczniowie klasy sportowej 3a),Dyrekcji Gimnazjum (za ?słodkie? nagrody)i pana Bizonia (za graficzne wsparcie-dyplomy)                                                 

                                                                           

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster