Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 klas II i III chłopców ??TRÓJKI? siatkarskie

                                          KLASY  II

                                  Eliminacje 2 X 2009

 Grupa A :     a2, d, e2, f   


1.      a2-d       1:2 (15:12,13:15,11:15)              

2.      e2-f        0:2 (5:15,8:15)                                    

3.      a2-e2     2:0 (15:7,15:6)                                   

4.      d -f         2:0 (16:14,15:12)

5.      a2-f        2:1 (15:13,13:15,15:11)

6.      d-e2       2:0 (15:8,15:7)

 

 Grupa B :    a1, b, e1    

 

1.  a1-b    2:0 (15:6,15:12)

2.  b-e1    0:2 (7:15,6:15)

3.  a1:e1  1:2 (15:12,12:15,8:15)


         Miejsce;                                                                    Miejsce;

I  - d   6 pkt. (6-1)                                                       I ?e1  4 pkt. (4-1)

II -a2  5 pkt. (5-3)                                                       II ?a1 3pkt. (3-2)

III- f    4 pkt. (3-4)                                                       III- b   2pkt. (0-4)

IV- e2 3pkt. (0-6) 

 


                          FINAŁ   8 X 2009

Grupa:   d, a2, e1, a1

1.      d-a2      1:2 (13:15,15:12,17:19)

2.      e1-a1    1:2 (13:15,15:13,13:15)

3.      d-e1      2:0 (15:13,15:9)

4.      a2-a1    2:0 (15:10,21:19)

5.      d-a1      2:0 (16:14,15:6)

6.      a2-e1    2:0 (15:11,15:9)

 

WYNIKI   KOŃCOWE :            I miejsce       a2    6 pkt. (6-1)

                                                      II miejsce       d      5 pkt. (5-2)

                                                     III miejsce      a1     4 pkt. (2-5)

                                                     IV miejsce      e1     3 pkt. (1-6)

Składy drużyn:

a2- Tusiński, Węgrzyn, Nabożny, Fil

d -  Pankiewicz, Myśliwiec P., Misiołek, Gotfryd

a1- Kardaś, Michalec, Syzdek, Jodłowski

e1- Paluch, Piekarz, Myśliwiec J., Wisłowski

                                               KLASY  III

                                 ELIMINACJE   16 X 2009

           Grupa A : a,e,g                           Grupa B : c,f1,h2                                Grupa C : d,f2,h1

1.    a-e  2:0 (15:8,17:15)          1.  c-f1   1:2 (12:15,15:12,9:15)     1.  d-f1   2:0 (0:15,0:15)w

2.    e-g  2:0 (15:0,15:0)w         2.  f1-h2 2:0 (15:6,15:7)                  2.  f2-h1 0:2 (5:15,8:15)

3.    a-g  2:0 (15:0,15:0)w         3.  c-h2   2:0 (15:10,18:16)             3.  d-h1   0:2 (0:15,0:15)w

Miejsce;                                      Miejsce;                                             Miejsce;

I ? a   4 pkt. (4-0)                           I ? f1  4 pkt. (4-1)                             I ? h1  4 pkt. (4-0)

II - e  3 pkt. (2-2)                            II ? c  3 pkt. (3-2)                             II ? f2  3 pkt. (2-2)

III ? g  0 pkt.                                    III? h2 2pkt. (0-4)                           III ? d   0 pkt.

                                       FINAŁ   23 X 2009

                                      MECZE  PÓŁFINAŁOWE

       Grupa A : a,c ,h1                                                                  Grupa B : e,f1,f2

1.     a-c    2:1  (17:15,9:15,20:18)                                       1.  e-f1   0:2 (6:15,8:15)

2.     c-h1  0:2 (9:15,3:15)                                                     2.  f1-f2  2:0 (15:11,15:9)

3.     a-h1  0:2 (11:15,11:15)                                                3.  e-f2    2:0 (15:13,15:10)

 

Miejsce;                                                                              Miejsce;

I -   h1  4pkt. (4-0)                                                               I ? f1  4pkt. (4-0)

II-  a    3 pkt. (2-3)                                                                II- e   3 pkt. (2-2)

III- c    2 pkt. (1-4)                                                                III- f2 2 pkt. (0-4)

                                                          FINAŁ

     Mecz  o  V miejsce ;      c ? f2    2:1     (15:13,12:15,22:20)

     Mecz  o  III miejsce ;     a ? e      1:2    (15:13,0:15,0:15)

     Mecz  o   I  miejsce ;     f1 ? h1  2:1     (15:13,14:16,17;15)

       WYNIKI  KOŃCOWE  :        I    miejsce   f1   (Hołodniak,Pawlik,Konieczny,Ropa)

                                                      II    miejsce   h1  (Snoch,Myśliwiec,Lubas,Mikrut)

                                                     III    miejsce   e    (Frużyński,Szewczyk,Cieciora)

                                                     IV   miejsce  a   (Waśko,Szaro,Babiarz,Bułaś)

                                                      V   miejsce  c   (Czarnik,Bolek,Wolski)

                                                    VI  miejsce   f2  (Ziaja,Wójcik,Jureczko)

 

PODSUMOWANIE:

Turnieje ?Trójek siatkarskich? klas I dz., I chł., II chł.  i  III chł. :

-odbywały się w ciągu  8 dni,

-trwały ok. 20 godzin,

-98 uczestników + 12 osób pomagających w organizacji i sędziowaniu,

-75 meczów ( 2 i 3 setowych),

Dziękuje wszystkim uczestnikom i osobom pomagającym, które chętnie poświęciły swój wolny czas aby  zawody odbyły się w sportowej, pełnej emocji i wesołej atmosferze.

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster