Noworoczny start po zdrowie dla przedszkolaków

25 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle odbyły się zawody sportowe ,, Noworoczny start po zdrowie dla przedszkolaków",. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny z czterech przedszkoli :  Przedszkole  Miejskie nr 1 pod opieką p. Anny Bal oraz Renaty Piątek, Przedszkole Miejskie nr 11 po opieką p. Ewy Frankiewicz, Bajkowe Prywatne Przedszkole pod opieką p. Magdaleny Kozłowskiej i Alicji Kwilosz , a także Przedszkole Językowo-Artystyczne Chatka Puchatka pod opieką p. Katarzyny Korony i Ewy Mastej. Dziesięcioosobowe reprezentacje przedszkolaków dzielnie walczyły o wygraną. Konkurencje sportowe odbywały się w formie wyścigów rzędów na czas. Na ostateczny wynik składały się łączne czasy poszczególnych, przewidzianych regulaminem, konkurencji. Impreza odbyła się w miłej, sportowej atmosferze, a rywalizacja wyzwoliła wśród uczestników pozytywne emocje. Oprawę artystyczną zawodów stanowił pokaz gimnastyczny uczennic klas gimnazjalnych. Kibicujące przedszkolaki mogły pobawić się w malowanie twarzy, dzięki zaangażowaniu gimnazjalistek.

Wyniki przedszkolnych zmagań

I - Przedszkole Miejskie nr 11

II - Przedszkole Miejskie nr 1

III Bajkowe Prywatne Przedszkole