Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Obwieszczenie Młodzieżowej Miejskiej Komisji Wyborczej z dn. 23.01.2015 r.

Młodzieżowa Miejska Komisja Wyborcza podaje informację o zatwierdzonych wynikach wyborów przeprowadzonych w dniu. 13.01.2015 r. w gimnazjach na terenie Jasła na Radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła

Lp.

Nazwa Gimnazjum

Nazwisko i imię

Radnego Młodzieżowego

Liczba głosów

1.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

SAMBORSKI

Mikołaj

355

2.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

HAŁUCHA

Wojciech

332

3.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

ZAJDEK

Aleksandra

290

4.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

MOSKL

Magdalena

268

5.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

GRZYB

Szymon

264

6.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

HAŁUCHA

Jakub

250

7.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

BOROWIEC

Jakub

215

8.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

CIOŁKOSZ

Mateusz

213

9.

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle

MIŚKOWIEC

Kamil

191

10.

Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Łukasiewicza w Jaśle

RACŁAWSKI

Tomasz

199

11.

Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Łukasiewicza w Jaśle

GODNIAK

Ilona

144

12.

Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Łukasiewicza w Jaśle

KORCZYKOWSKI

Łukasz

139

13.

Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Łukasiewicza w Jaśle

GAJEWSKA

Ewelina

125

14.

Gimnazjum nr 3 w Specjalnym Ośrodku – Wychowawczym w Jaśle

PANKIEWICZ

Sylwia

16

15.

Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta

 w Jaśle

MACHOWSKA

Anna

47

16.

Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta

 w Jaśle

MYŚLIWIEC

Tomasz

81

17.

Gimnazjum nr 5 w Jaśle

BĄK

Bartosz

49

18.

Gimnazjum Społeczne w Jaśle

MYŚLIWIEC

Arleta

21

 

Przewodnicząca Młodzieżowej Komisji Wyborczej

Anna Dzik 

 

Konkurs im. H. Steinhausa

.
 

Samorząd Uczniowski 2014/2015


Przewodniczący: Mikołaj Samborski
 
Z-cy przew: Julia Dołęga, Mateusz Ciołkosz
                                                                               
Rzecznik Praw Ucznia: Patrycja Goleń, Dominika Oszajca


Szczęśliwy Numerek: Karina Paściak, Aleksandra Krać, Julia ŻółtekS

Sekcja Dekoratorska: Katarzyna Ślusarczyk, Natalia Nowak, Julia Wietecha, Kornelia SzotSekcja Porządkowa: Renata Szary, Angelika Kozioł, Estera Wojtunik
Sekcja Rewizyjna: Patrycja Maćkowiak, Katarzyna Cyran
Poczet Sztandarowy: Mikołaj Lignar, Jakub Kozłowski, Kacper Opiela, Szymon Stasiowski, Maja Juryś, Julia Bryła, Kamil Gucwa, Adrian Brej, Przemysław Musiał, Emilia Kazanecka, Natalia Biel, Karolina Kosiba
                                                                       
Opiekunowie sprzętu nagłaśniającego: Jakub Kasprzyk, Mateusz Kozioł, Szymon Sabik
Sekcja fotograficzna : Aleksander Zduń, Elżbieta Pisz
Opiekunowie Samorządu Szkolnego: Małgorzata Trznadel,Renata Duda, Karolina Trybuś – Żychowska,

 

Konkursy Przedmiotowe 2014/2015

Podkarpacki Kurator Oświaty ogłosił regulamin wraz z terminami konkursów.

Regulamin

Terminy konkursów:


Konkurs

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Polonistyczny

6 października 2014 r.

7 listopada 2014 r.

10 stycznia 2015 r.

Historyczny

27 października 2014 r.

6 grudnia 2014 r.

28 lutego 2015 r.

Geograficzny

10 października 2014 r.

22 listopada 2014 r.

23 stycznia 2015 r.

Biologiczny

9 października 2014 r.

15 listopada 2014 r.

16 stycznia 2015 r.

Chemiczny

8 października 2014 r.

14 listopada 2014 r.

17 stycznia 2015 r.

Fizyczny

21 października 2014 r.

21 listopada 2014 r.

24 stycznia 2015 r.

Matematyczny

16 października 2014 r.

29 listopada 2014 r.

21 lutego 2015 r.

Języka angielskiego

23 października 2014 r.

5 grudnia 2014 r.

27 lutego 2015 r.

Języka ukraińskiego

29 października 2014 r.

12 grudnia 2014 r.

26 lutego 2015 r.

Języka francuskiego

7 października 2014 r.

8 listopada 2014 r.

9 stycznia 2015 r.

Języka niemieckiego

28 października 2014 r.

13 grudnia 2014 r.

20 lutego 2015 r.

Informatyczny

4 listopada 2014 r.

14 stycznia 2015 r.

3 października 2015 r.

 

 Każdy uczestnik jest zobowiązany dostarczyć zgodę rodziców / opiekunów na przetwarzanie danych osobowych. Wzór oświadczenia można otrzymać od wychowawcy klasy. 

 

Wyniki XIV Jasielskiego Konkursu Matematycznego

 WYNIKI  XIV  JASIELSKIEGO KONKURSU  MATEMATYCZNEGO  im. H. STEINHAUSA

dla szkół podstawowych

 

4 grudnia 2014 roku w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się XIV Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa dla uczniów szkół podstawowych.W konkursie wzięło udział 57  uczniów klas V - VI z 19 szkół podstawowych  powiatu jasielskiego  i  z Krosna.Uczniowie rozwiązywali 4 zadania punktowane  od  0 – 6. Nad przebiegiem konkursu czuwała Komisja, która również oceniała prace uczniów według wspólnie opracowanych kryteriów. Prace były kodowane. 

A oto rezultaty matematycznych zmagań:


Nazwisko i imię

/ kod ucznia

Szkoła

Liczba  punktów

Lokata

 

Zad.1

Zad.2

Zad.3

Zad.4

razem

Władyka Stanisław

SP 4 Jasło

6

3

6

6

21

I miejsce

Sanocki Maciej

SP 6 Krosno

6

3

6

6

21

I miejsce

Piątkowska Wiktoria

SP 1 Jasło

6

3

6

6

21

I miejsce

Szczerba Radosław

SP 1 Jasło

6

3

6

5,5

20,5

II miejsce

Socha Adam

SP 3 Krosno

6

3

5,5

6

20,5

II miejsce

Gazda Mateusz

SP 8 Krosno

6

2

6

6

20

III miejsce

Augustyn Kacper

SP 2 Jasło

6

3

6

4

19

IV miejsce

Mędrek Kamil

SP Tarnowiec

6

1

5

6

18

V miejsce

Kalisz Jakub

SP 2 Jasło

6

3

3

6

18

V miejsce

Stopa Dawid

SP 8 Jasło

6

0

6

5,5

17,5

VI miejsce

Stanula Sonia

SP Ołpiny

6

0

6

5,5

17,5

VI miejsce

Kuchta Piotr

SP Kunowa

3

3

6

5

17

wyróżnienie

Data Franciszek

SP 1 Jasło

6

1

4

6

17

wyróżnienie

Sokołowski  Jakub

SP 1 Jasło

6

1

4

6

17

wyróżnienie

Drzyzga Beata

SP 6 Krosno

0

5

6

5,5

16,5

wyróżnienie

Matuszewska Emilia

SP 1 Jasło

6

2

4

4

16

wyróżnienie

Ochwat Maciej

SP 8 Jasło

6

3

6

1

16

wyróżnienie

Stężowski Mateusz

SP Ołpiny

5

3

2

5,5

15,5

wyróżnienie

Szczepanik Julia

SP 4 Jasło

6

3,5

6

0

15,5

wyróżnienie


Więcej…
 


Strona 6 z 120
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster