Gimnazjum nr 1 w Jaśle

,,To warto przeczytać". Szkolny konkurs na najciekawsza recenzję książki dla młodzieży

Październik , już od 16 lat, obchodzony jest na całym świecie jako Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku oficjalne hasło święta to School Library Rocks, czyli Biblioteki szkolne rządzą. W naszej szkole, z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych, został ogłoszony konkurs na najciekawszą recenzję przeczytanej książki. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na tablicy przed biblioteką szkolną. Pamiętajcie, że prace muszą być samodzielne, ewentualne plagiaty, czyli prace przepisane od innych autorów, zostaną odrzucone. Nagrodami w konkursie będą książki praz publikacja recenzji na stronie internetowej naszej szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 listopada. O ewentualnych zmianach terminów poinformujemy.

Jeżeli nie macie pomysłu, jaką książkę chcielibyście zrecenzować, zapraszamy do biblioteki szkolnej, czeka tam na Was wystawka z propozycjami ciekawych pozycji książkowych. 

 

 Zapraszamy do udziały w konkursie i życzymy miłych chwil z książką.  

 "Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

[Bille Jo]


 

 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster