Gimnazjum nr 1 w Jaśle

,,Czytajmy razem"

 


 

30 września uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji ,, Czytajmy razem'" Impreza czytelnicza została zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle w ramach IX Festiwalu Poezji. W sali widowiskowej Jasielskiego Domu kultury zebrali się mieszkańcy miasta, uczniowie, nauczyciele, samorządowcy, policjanci , duchowni i strażnicy miejscy,aby wspólnie przez 30 minut czytać książki, łącznie czytały 724 osoby. Nasi uczniowie czytali następujące pozycje: ,,Władca pierścieni" ,,Oskar i pani Róża", ,,Kamizelka", ,,Bez mojej zgody", ,,I nie było już nikogo" ,, Szatan z siódmej klasy" i wiele innych. Zebrani mogli nie tylko spędzić wspólnie czas czytając, ale także poznać preferencje czytelnicze innych mieszkańców naszego miasta.

 
 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster