Absolwenci 2011

Drukuj

 Klasa 3a

wychowawca mgr Ewa Przybycień

1. Biroś Jakub

2. Brągiel Karolina

3. Chochołek Klaudia

4. Cichoń Marta

5. Dudek Norbert

6. Fil Hubert

7. Głowacki Adrian

8. Hamad Miriam

9. Jodłowski Jacek

10. Kamiński Bartłomiej

11. Karamon Krystian

12. Kardaś Patryk 

13. Kosiba Angelika

14. Machowska Aleksandra

15. Marchewka Aneta

16. Marek Aleksandra

17. Michalec Mateusz

18. Mitoraj Karolina

19. Nabożny Aleksander

20. Oleszkowicz Barbara

21. Rakoczy Angelika

22. Ryzner Szymon

23.Syzdek Kamil

24. Ślisz Aleksandra

25. Tusiński Michał

26. Urban Łukasz

27. Węgrzyn Wojciech

28. Wojtuń Wiktor

29. Wokurka Aleksandra

30. Zawilińśki Łukasz

 Klasa 3b

wychowawca mgr Alicja Ziaja

1. Arciszewska Adrianna

2. Bajorek Marta

3. Barczentewicz Sara

4. Bizoń Paulina

5. Bosak Magdalena

6. Bracik Ewa

7. Brocławik Grzegorz

8. Buba Natalia

9. Hałucha Judyta 

10. Jachimowska Katarzyna

11. Kiełtyka Dominik

12. Kmiecik Wojciech

13. Kokoczka Marianna

14. Konieczny Karolina

15. Latoszek Jakub 

16.Lubaś Katarzyna

17.Materniak Gabriela

18. Musiał Klaudia

19. Podlasek Anna

20. Rutana Łukasz

21. Sandecki Kamil

22. Stal Marek

23. Sychta Klaudia

24. Szetelak Aleksandra

25. Szudy Marzena

26.Szydłowski Dominik

27. Śmietana Elwira

28. Wietecha Julia

29. Wnęk Tomasz

30. Wójtowicz Kamil 

 Klasa 3c

wychowawca mgr Lucyna Wojtunik

1. Betlej Maria

2. Bućko Marcin

3. Chajec Marek

4. Dedo Jerzy

5. Dubiel Dominika

6. Dybaś Natalia

7. Dziobek Ewelina

8. Gul Weronika

9. Janowiec Karolina

10. Kaleta Marcin

11. Kogut Mateusz

12. Konieczny Adam

13. Krępa Dawid

14. Lautenszleger Paweł

15. Leśniak Anna

16. Maguda Łukasz

17. Marzec Agnieszka

18. Ochwat Mateusz

19. Olbrych Estera

20. Osoliński Mateusz

21. Piwko Patrycja

22. Salacha Edyta

23. Sanicki Bartosz

24. Sojka Agnieszka

25. Stawarz Łukasz

26. Stęgowska Magdalena

27. Śliwa Aleksandra

28. Trychta Patrycja

Klasa 3d

wychowawca mgr Jolanta Myśliwiec

1. Baran Izabella

2. Bieńkowski Michał

3. Bochnia Adrianna

4. Bochnia Sylwia

5. Buglewicz Ewa

6. Dmitrzak Daniel

7. Furtek Anna

8. Głowacki Patryk

9. Gotfryd Aleksander

10. Grandus Michał

11.Hajkuś Dominika

12. Kolasa Jakub

13. Kurowska Aleksandra

14. Maczuga Katarzyna

15. Misiołek Jakub

16. Misior Karolina

17. Myśliwiec Piotr

18. Okarma Anna

19. Pankiewicz Sebastian

20. Pawluś Daria

21. Pawluś Diana

22. Podkulska Izabela

23. Roś Mirosław

24. Sepioł Marta

25. Skała Wiktor

26. Skoczek jakub

27. Socha Regina

28. Stefańska Paulina

29. Wiktorska Karolina

30. Witalis Katarzyna

Klasa 3e

wychowawca mgr Renata Duda

1. Bielski Arkadiusz

2. Chajec Paweł

3. Czajka Dorota

4. Frydrych Monika

5. Herbut Dawid

6. Herod Magdalena

7. Janiga Małgorzata

8. Kołeczek Kamila

9. Konieczna Monika

10. Kosiba Kinga

11.Lechwar Natalia

12. Marut Bartosz

13. Myśliwiec Jakub

14. Myśliwiec Michał

15. Paluch Marcin

16. Piekarz Bartosz

17. Płazińska Katarzyna

18. Sarna Łukasz

19. Solarz Edyta

20. Stasiowska Katarzyna

21. Szary Katarzyna

22. Szpak Dominika

23. Szymańska Edyta

24. Tran Monika

25. Twardzik Agnieszka

26. Wajler Joanna

27. Zubel Joanna

28. Żydek Mateusz 

 Klasa 3f

wychowawca mgr Barbara Czerska

1. Bażela Maria

2. Byczek Wojciech

3. Duda Joanna

4. Gąsławski Piotr

5. Gozdecki Michał

6. Jaracz Michał

7. Kamińska Klaudia

8. Leńczuk Diana

9. Ochała Joanna

10. Olszewska Karolina

11. osika Gabriela

12. Pawlik Natalia

13. Polak Adrianna

14. Ryba Wojciech

15. Sikorska Anna

16. Skrzyszowska Marta

17. Stasiowski Przemysław

18. Sterkowicz Sławomir

19. Stygar Daniel

20. Stygar Patrycja

21. Szajnar Aleksandra

22. Szaro Magdalena

23. Szeląg Mariola

24. Szurlej Olga

25. Wojdyła Angelika

26. Wojdyła Beata

27. Wolska Karolina

28. Zając Adrian

29. Zemrys Dawid

30. Zima Wojciech 

 Klasa 3g

wychowawca mgr Bożena Okońska

1. Adamik Anna

2. Bysko Dominik

3. Dudała Anita

4. Dziedzic Karolina

5. Fortuna Filip

6. Gawlewicz Gabriela

7. Górniak Kinga

8. Górniak Klaudia 

9. Gronkiewicz Natalia

10. Jabłońska Daria

11. Jarosz Aleksandra

12. Kantor Roberta

13. Kiczek Joanna

14. Kijowska Dominika

15. Kołodziej Bartosz

16. Letniańska Agata

17. Mastej Klaudia 

18. Myśliwiec Agnieszka

19. Myśliiec Ksenia

20. Nowak Anna

21. Paryś Agnieszka

22. Pieszczoch Magdalena

23. Róg Monika

24. Róg Karolina

25. Sabik Patrycja

26. Spólnik Natalia

27. Stygar Monika 

28. Świątkowska Karolina

29. Walczyk Aleksnadra

30 Wyroba Emilia 

 Klasa 3h

wychowawca mgr Aneta Sajdak -Such

1. Baziak Jolanta

2. Berkowicz Oliwia

3. Bizoń Karol

4. Błażowski Jakub

5. Boczar Mateusz

6. Budziak Michał

7. Cyntler Miłosz

8. Czech Paweł

9. Gorczyca Łukasz

10. Jacek Małgorzata

11. Jarecki Paweł

12. Karpińśki Marcin

13. Kwiatek Kamil

14. Kwilosz Karolina

15. Madej Natalia

16. Maziarz Dominika

17. Maziarz Krzysztof

18. Mroczka Arkadiusz

19. Muział Emilia

20. Pisarek Andrzej

21. Plakut Mateusz

22.Racławawska Natalia

23. Rak Kamil

24. Rączka Paweł

25.Rozumek Kamil

26. Samborska paulina

27. Stachaczyńska Barbara

28. Stec Joanna

29. Tęcza Dawid

30 Weber Aleksandra